nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Hayvanı eve alıştırıp sokağa atan insanlara çok ama çok tepkiliyim. Madem bakmıcan bırak sokakta annesi büyütsün hiç değilse bir kap yemek vereni olur.Bağışıklığı olur.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Üşümelere,
kombiyi köklüyoruz ama gelin Bi de bana sorun jffjdj

Hiç sevmem üşümeyi

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Aynen ben de sevmem üşümeyi. Buralar kombiyi yakacak kadar soğumadı ama fırtınalar bitmiyor.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Üşümelere,
kombiyi köklüyoruz ama gelin Bi de bana sorun jffjdj

Hiç sevmem üşümeyi
Askılı ile oturuyom. Kombi 2 gün yaktık daha bu jeli kullanmaya baslayınca böyle oldum. Hiç üşümüyorum 🤣🤣🤣 balkonda falan oturursam anca hırka giyiyorum. Pc odası hamam gibi oluyor zaten pcler ısıtıyor 🤣🤣🤣

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Aynen ben de sevmem üşümeyi. Buralar kombiyi yakacak kadar soğumadı ama fırtınalar bitmiyor.
Kuzenin bebeği oldu diye gittik buraya yakın Bi yerdeler ev öyle sıcak ki dedim galiba bebek yeni diye böyle yakıyorsunuz durulmuyor çünkü

Yoo dedi annesi biz hala kombiyi yakmadık 🥲

Aynı semtteyiz aramızda tahmini yarım saat mesafe var araçla iklim bile farklı fjxjxn

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Askılı ile oturuyom. Kombi 2 gün yaktık daha bu jeli kullanmaya baslayınca böyle oldum. Hiç üşümüyorum 🤣🤣🤣 balkonda falan oturursam anca hırka giyiyorum. Pc odası hamam gibi oluyor zaten pcler ısıtıyor 🤣🤣🤣
Ben de kısa bişiler giyiyorum ama ekimden beri de yakıyorum 🥲

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Evet eskiden çok hayvan baktım. Bir sürü sokak hayvanını 15 dakika yürüme mesafesi olan belediye veterinerliğinde tedavi ettirdim. Ve geri mahallemize taşıdım. 4 yıl geçti evlendiğimden beri burda öyle bir durum olmamıştı.Sistemi tamamen değiştirmişler. Kediyi götürürsem benden kedi sahibi değilim diye imza alıp kediyi alıyorlar.Sonra kediyi güya sahiplendiriyorlarmış.Aynı mahalleye geri bırakıyormusunuz dedim. Hayır asla .. Neden ki! Kediyi tedavi ettirip asla geri gelemiyormuşum. Yasakmış.
Eski kanunlarda hayvanlar tedavi edilip aynı mahalleye bırakılırdı. Bilemedim.Aklıma kötü şeyler geldi.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Evet eskiden çok hayvan baktım. Bir sürü sokak hayvanını 15 dakika yürüme mesafesi olan belediye veterinerliğinde tedavi ettirdim. Ve geri mahallemize taşıdım. 4 yıl geçti evlendiğimden beri burda öyle bir durum olmamıştı.Sistemi tamamen değiştirmişler. Kediyi götürürsem benden kedi sahibi değilim diye imza alıp kediyi alıyorlar.Sonra kediyi güya sahiplendiriyorlarmış.Aynı mahalleye geri bırakıyormusunuz dedim. Hayır asla .. Neden ki! Kediyi tedavi ettirip asla geri gelemiyormuşum. Yasakmış.
Eski kanunlarda hayvanlar tedavi edilip aynı mahalleye bırakılırdı. Bilemedim.Aklıma kötü şeyler geldi.

Evet onu bennde duydum Bi sokak kedisini araç ezmişti bir daha göremedik

Bu hayvan buraya alişik ne alaka niye başka yere götürüyorsunuz
Burda o hayvanı besleyenler var belki gittiği yerde olmayacak :'(

Sahiplendiriyoruz demediler başka mahalleye salıyorlarmiş

Yapıyorsunuz bişey düzgün yapın desek ay neyse

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Evet onu bennde duydum Bi sokak kedisini araç ezmişti bir daha göremedik

Bu hayvan buraya alişik ne alaka niye başka yere götürüyorsunuz
Burda o hayvanı besleyenler var belki gittiği yerde olmayacak :'(

Sahiplendiriyoruz demediler başka mahalleye salıyorlarmiş

Yapıyorsunuz bişey düzgün yapın desek ay neyse
Yok bu kanunlar hayvanların iyiliği için olamaz ya kağıt imzalatmak ne demek asla geri alamam kediyi noldu öğrenemem yok çip taktırmalısınız yok bilmem ne bütün yükü üstlerinden atmışlar.Harika valla. Bu ülkede sinirlenmeden musmutlu yaşayan var mı gerçekten merak ediyorum.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Yapacaksa kar yağsin
Eğer bahar gelecekse güneş açsin bu havalar benim canımı sıkıyor kasvetli

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
İlk bulan benmişim gibi sevindiğim fakat aslında benden önce yüzlerce kişinin zaten bildiği şeyleri daha yeni keşfedişime...

HsN

Şuan birine öyle bi tepkiliyim ki akıllara zarar sinir değil ama aşırı tepkii...

Üst Alt