Eve Temizlikçi Çağırınca Hangi Şeyler Temizliğe Dahildir?

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Ütü, yemek, mutfak dolabı, çamaşır kurutma, sil süpür toz, elbise dolabı düzeni, camlar bunların ücretini neye göre öderiz?

Tupac

Gümüş Üye
Temizlik şirketin var sanırım😂 biz yapıyoruz kadın olmadığı zaman hemde ücretsiz plaket falanda almıyoruz 🙄
Yok ama yapılacak iş değil. Çok şikayet gelir ve müşteri hep kadınlar sıkıntılı iş.

Zorla yaptırmıyorlar ki. Siz öyle 1 günde yapmak zorunda da değilsiniz.

Lavinia

Ayın Konuğu
Yok ama yapılacak iş değil. Çok şikayet gelir ve müşteri hep kadınlar sıkıntılı iş.

Zorla yaptırmıyorlar ki. Siz öyle 1 günde yapmak zorunda da değilsiniz.
Yahu onlar zorla mı yapıyor para karşılığı yapıyor bu bakış açısıyla hayattan çok verim alamazsın 😄😄

Lavinia

Ayın Konuğu
Tamam da sen karşılık alamadığın için söyledin. Ona istinaden dedim 😂
Ya savunuyorsun işte nasıl bir doktor mimar mobilyacı vs işini eksiksiz yapmak zorunda Buda öyle. 😂 Bende ona verdiğim parayı kazanırken belli zahmetlere katlanıyorum yeri geliyor müşteri memnuniyeti için zarar ediyorum. İş iştir herkese yazık oluyo bi yerlerde 😄😄

Tupac

Gümüş Üye
Ya savunuyorsun işte nasıl bir doktor mimar mobilyacı vs işini eksiksiz yapmak zorunda Buda öyle. 😂 Bende ona verdiğim parayı kazanırken belli zahmetlere katlanıyorum yeri geliyor müşteri memnuniyeti için zarar ediyorum. İş iştir herkese yazık oluyo bi yerlerde 😄😄
Ben her zaman işçi sınıfını savunurum 😋

Üst Alt