İçinden Geçeni Söyle

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Pandora mıydı bende sabah yüzüğümü kaybettim iki saat aradım çöplerin içine atmışım 🤦🏻‍♀️
Yoo normal altındı ya :/ nasıl düşürdüm acaba bakıp bakıp duruyordum çok beğendim nazarım değdi galiba :(

Dalgınlıkla olabiliyor neyse ki bulmuşsun kendim bulmuş kadar sevindim ❤️ takılar ince çizgimiz :p

Rayiha

Gümüş Üye
Gergin,agresif,sinirli bir yapıda olmayan biriyim fakat istemsiz kendi kendime dişlerimi sıktığımı fark ediyorum.Az önce de fark ettim bu durumu ve başıma ağrı saplandı.
Ne alaka ya hu?🤦🏼‍♀️

Börteçine

Bronz Üye
Gergin,agresif,sinirli bir yapıda olmayan biriyim fakat istemsiz kendi kendime dişlerimi sıktığımı fark ediyorum.Az önce de fark ettim bu durumu ve başıma ağrı saplandı.
Ne alaka ya hu?🤦🏼‍♀️
Bu bende de vardı, belki kısmen hala var. Vaktiyle bir psikoloğa sormuştum. Var olan ama farkında olunmayan stresin dışa vurumuymuş. Buna benzer şeyler söylemişti. Yani o an aklımızda olmasa bile bazı dertlerin istemdışı bir şekilde kendini hissettirmesi gibi bir şey.

Lavinia

Altın Üye
Yoo normal altındı ya :/ nasıl düşürdüm acaba bakıp bakıp duruyordum çok beğendim nazarım değdi galiba :(

Dalgınlıkla olabiliyor neyse ki bulmuşsun kendim bulmuş kadar sevindim ❤️ takılar ince çizgimiz :p

Odayı temizlemiş oldum yatak dolap ne varsa çektim ama sende bulursun inşallah duha suresini oku ararken ikinci okuyuşta buldum : ))

Eru

Platin Üye
Siklwnmeyen yazar oldum. Ahahah. Mal Eru. Kaçıncı mallığın bu akıllanamadın?

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Odayı temizlemiş oldum yatak dolap ne varsa çektim ama sende bulursun inşallah duha suresini oku ararken ikinci okuyuşta buldum : ))
Ahaha kayıp sayesinde temizlik aradan çıktı :d

Teşekkürler çiçeğim

Börteçine

Bronz Üye
ya ashshakaksjakaka

ox0zbgk.jpg

Cherry

Elmas Üye
bazı alışkanlıklar sevgiden daha güçlüymüş

Üst Alt