Forum Sorunsalları

Evet siz kaos tayfa idiniz. Bura niye bu kadar küfürsüz, ahlaklı..

Bence o tayfanın en başı size çok uyumlu juju hanım hakkınızı yiyemeyiz. Hoş bu son haftalar çıkışlarımla bende kaos lara sürükleniyorum ama olsun patlamam lazımdı yoksa herkes maşallah ak kaşık.

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Al agzina jileti
Sah damarimdan öp beni.(Agir ergenlik)

kedi çakması

Bronz Üye
En acilinden farklı görüşler lazım bu foruma. Yoksa biz zamanında çok denedik. Olmuyor anacım kavgasız, dövüşsüz. Elitlik de bir yere kadar. Asdfghjk

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
En acilinden farklı görüşler lazım bu foruma. Yoksa biz zamanında çok denedik. Olmuyor anacım kavgasız, dövüşsüz. Elitlik de bir yere kadar. Asdfghjk

Bunun için çalışmalarımız sürüyor, fake yobaz üyelikler alıp kavgalar çıkarmayı düşünüyoruz...

Bel far niente

Altın Üye
Hatta FBI böyle çalışmalar yapıyor diye biliyorum, iki grup oluşturup iki farklı görev veriyorlar bir taraf sorun çıkarma üzerine planlar yapıyor diğer tarafta bunları engellemek adına çalışmalar yapıyor, o tarz bir şeyler işte.

kedi çakması

Bronz Üye
Hatta FBI böyle çalışmalar yapıyor diye biliyorum, iki grup oluşturup iki farklı görev veriyorlar bir taraf sorun çıkarma üzerine planlar yapıyor diğer tarafta bunları engellemek adına çalışmalar yapıyor, o tarz bir şeyler işte.
Artık naparsınız ben bilmem. Ben, çekirdeğini alıp olayları izleyen, Sonra banlanan tayfanın Arkasından konuşanlara laf sokan gruptanım. Çekirdeğimi çitleyemezsem, bu süreci yürütmek çok zor, anlatabiliyor muyum?

Bel far niente

Altın Üye
Artık naparsınız ben bilmem. Ben, çekirdeğini alıp olayları izleyen, Sonra banlanan tayfanın Arkasından konuşanlara laf sokan gruptanım. Çekirdeğimi çitleyemezsem, bu süreci yürütmek çok zor, anlatabiliyor muyum?

Hiçbir şey anlamadım çünkü ben hep o banlanan tayfaya dahildim o yüzden bu süreçte yaşanan şeylerin tadını hiç bilmiyorum... Umarım isteklerinizi karşılamakta başarısız olmayız.. olursak da feveran ve biggie düşünsün ya mahcup olacak olan onlar alksjdsajlkdsa

Hüma

Limonlu dondurma. 🍦
Gümüş Üye
Ben feveran ve biggie ile tartışabilirim.

Biggie

Özel Üye
Hiçbir şey anlamadım çünkü ben hep o banlanan tayfaya dahildim o yüzden bu süreçte yaşanan şeylerin tadını hiç bilmiyorum... Umarım isteklerinizi karşılamakta başarısız olmayız.. olursak da feveran ve biggie düşünsün ya mahcup olacak olan onlar alksjdsajlkdsa
hoaydaaa saudhjasd

Bel far niente

Altın Üye
hoaydaaa saudhjasd

Arkadaşınızı nasıl vaatlerle buraya getirdiyseniz verdiğiniz vaatleri yerine getirin, belediye başkanlığına adaylık koyup asgari ücrete zam sözü veren adam gibi takılmayın lütfen...

Hüma

Limonlu dondurma. 🍦
Gümüş Üye
Arkadaşınızı nasıl vaatlerle buraya getirdiyseniz verdiğiniz vaatleri yerine getirin, belediye başkanlığına adaylık koyup asgari ücrete zam sözü veren adam gibi takılmayın lütfen...
Banada gelirsen meme atacağız dediler ama atmadılar. :(

kedi çakması

Bronz Üye
Biggieye lafım yok ama feveranla mahcup olmayı aynı cümlede kullanmak ne bileyim çok saçma. Adam banladığa foruma benim hesabımdan girip, millete sövüp beni de banlatan adam. Yapmayın lütfen asdfghjlk

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Üst Alt