BURÇLARLA MAKARA KUKARA 😁

Nobody

Teknik Admin
Sevgili nununun pcsi mi var telefondan çok zorlanıyom 😭😭😭😭😭
Pazartesi tnetten randevu aldık pc olsun bir sürü paylaşıcam söz 🤭🤭🤭🤭
Ahh ozlendin valla
Pc de sorun mu var yoksa internet olmadigindan dolayi mi diyorsun

Ah o internet süreci cok sikintili umarim sallamazlar.o firma sallanalari ile unlu cunku

Bi ara bi yere internet cektirmek icin basvuru yaptim. Sadece ara ara calismalarimiz tum hiziyla devam ediyor mesaji atip duruyorlardi jdjdhd

Umarim en kisa surede kavusursun internetine ozledikk

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ahh ozlendin valla
Pc de sorun mu var yoksa internet olmadigindan dolayi mi diyorsun

Ah o internet süreci cok sikintili umarim sallamazlar.o firma sallanalari ile unlu cunku

Bi ara bi yere internet cektirmek icin basvuru yaptim. Sadece ara ara calismalarimiz tum hiziyla devam ediyor mesaji atip duruyorlardi jdjdhd

Umarim en kisa surede kavusursun internetine ozledikk
Evet pcde net olmadığı için telefondayım
Bizim nakil olduğu için bekledik meğer tekrar ön nakili iptal etmek için arayıp randevu almamız gerekiyormuş bunu bize kimse söylemedi mesaj bekliyoruz 2 haftadır kapının önünde fiber kablo 20 metre duruyor
Modem getirip bağlayacaklar işte o kaldı
Tüm binayı yaptılar annem alt katta onuda yaptılar ama flash wifi fiber modemle uyumsuz çekemedim pc
Bi dün telefondan modeme bağlanıp bağlantı noktası açıp pcde telefona bağladım 🤣🤣🤣🤣 oda eşimin pc salonda ondan oluyor benimki odada uzakluk kurtarmıyor 🤭🤭🤭
Kesin yaparlar artık az kaldı yoksa tt net internet döşerken evimin tuvaletini deldi diye her yere yazarım 🤣🤣🤣🤣

Valla pc elimiz kolumuz olmus özledim bende
Bu arada haberin var mı bilmiyom diablo yeni sezonunda ciddi yenilikler var diyorlar baktın mı hiç 🤭

Nobody

Teknik Admin
Evet pcde net olmadığı için telefondayım
Bizim nakil olduğu için bekledik meğer tekrar ön nakili iptal etmek için arayıp randevu almamız gerekiyormuş bunu bize kimse söylemedi mesaj bekliyoruz 2 haftadır kapının önünde fiber kablo 20 metre duruyor
Modem getirip bağlayacaklar işte o kaldı
Tüm binayı yaptılar annem alt katta onuda yaptılar ama flash wifi fiber modemle uyumsuz çekemedim pc
Bi dün telefondan modeme bağlanıp bağlantı noktası açıp pcde telefona bağladım 🤣🤣🤣🤣 oda eşimin pc salonda ondan oluyor benimki odada uzakluk kurtarmıyor 🤭🤭🤭
Kesin yaparlar artık az kaldı yoksa tt net internet döşerken evimin tuvaletini deldi diye her yere yazarım 🤣🤣🤣🤣

Valla pc elimiz kolumuz olmus özledim bende
Bu arada haberin var mı bilmiyom diablo yeni sezonunda ciddi yenilikler var diyorlar baktın mı hiç 🤭
Sana gpon modem lazim sadece sanirim ttnet getirecek onu router ile birlikte. Ben senin yerinde olsam onlarin verdigi routeri kullanmam. Zte modem gonderecekler muhtemelen. O da kisitlamalarla dolu. Ayrica bir router alirim.

Diabloyu 2. Sezonda biraktim sevgili @Xasthur da oynamiyor sanirim.

Arkadaslar yengelerden izin aldikca rainbow six siege oynuyoruz bu aralar iyi sardi eski gunleri yad ediyoruz ama yaslanmisiz paslanmisiz jdjd

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Sana gpon modem lazim sadece sanirim ttnet getirecek onu router ile birlikte. Ben senin yerinde olsam onlarin verdigi routeri kullanmam. Zte modem gonderecekler muhtemelen. O da kisitlamalarla dolu. Ayrica bir router alirim.

Diabloyu 2. Sezonda biraktim sevgili @Xasthur da oynamiyor sanirim.

Arkadaslar yengelerden izin aldikca rainbow six siege oynuyoruz bu aralar iyi sardi eski gunleri yad ediyoruz ama yaslanmisiz paslanmisiz jdjd
Getirince seninle paylaşırım ona göre bir yol izleriz ben anlamıyorum ilk kez kullanacağız
Alt kattan üste çekmiyor zaten çok salak bir sisteme benziyor fiber son teknoloji göya

Yenge izin veriyorsa sıkıntı yok 🤣🤣🤣
Rainbow hiç oybamadım ama çok izledim çok yavas oyun ben o kadar sabırlı değilim tuzak yolla kamera yolla nıhhhh krodkflşgpr

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye

Bu genelleme yüzde 20 30 tutar çünkü bunun yükseleni var ay var venüs var 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Arkadaşlık duygular ve aşkı belirleyen gezegenler bilinmedikçe bu genelleme yetersiz
İki akrep tanıyorum birbirine hiç benzemeyen yani
Veya 2 başak

Üst Alt