Burç Dedikoduları

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye

View: https://voca.ro/1n5lfwbt4TQo
the chronicles of narnia film GIF

koskoca aslana yapılır mı ya

@Cherry hemen hemen herkes en çok koçta güldü ama ben balıkta güldüm 🤣🤣🤣

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Aa koçla anlaşıyormuş karıştırmışım ahaha şimdi farkettim 🤣🤣🤣🤣

Cherry

Platin Üye
Zaten bunlar atma tutma bir şeyler ya
Eğlence olsun.
Burç dedikodularında full kötülüyoz 🤣🤣🤣
Diğer tarafta övüyoz 🤣🤣🤣

evet. bayiliorum esprituel yorumlara. vardi okudugum bir kac yazi ; ))
ama ben kendimle dalga gecebilen bir insanim ayni zaman da ; ))

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
evet. bayiliorum esprituel yorumlara. vardi okudugum bir kac yazi ; ))
ama ben kendimle dalga gecebilen bir insanim ayni zaman da ; ))
Bence güzel ya özgüvenli insanların yapabildiği birşey 💪🖤

seda28

Gümüş Üye
Pembe rengi çok severim.
Gülü severim o doğru.
Hiç terli iken su içmedim. 😀 aslan olanla anlaşamadım burç.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye

İşte burçların çekilmeyen, en kötü yanları...​

Koç

Ego tatminine en çok ihtiyaç duyan burç. Bay ukala, ya da bayan buz. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Yatakta, aşkta, işte, güçte en bencil burçtur.
Asla af dilemez.

Boğa

Pratik değildir. Ağırkanlıdır. Harekete geçmesi için arkasından hep birilerinin itmesi gerekir. Tek dileğim vardır,Bolca para, zengin sofra,Çok bir şey mi istediğim, Güvencemdir bunlar benim...

İkizler​

Uzak durmakta fayda vardır. Çenesi öyle düşüktür ki, esir aldı mı yanarsın. Sıcak kanlı, sevimlidir ancak biraz da bencildir.Her konuya elim kıvrak,Sıkıntıya hiç gelemem, Bir de karar verebilsem!...

Yengeç​

Yengeçler sempatik ve başkalarının problemleriyle ilgilenir görünmeye çalışan, son derece yapmacık tiplerdir. Tembeldir, bi iş yapacağım diye aklı çıkar. Biraz da saftır. Sahtedir ve kolay kandırılır.

Aslan​

Evet küçük aslancık, sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et, millet senle ne dalga geçiyor, haberin yok! Eleştiriye hiç gelemeyen, kendini beğenmiş Aslan parçası, hayatının geri kalanını aynada oranı buranı seyrederek geçir bakalım.Ben yarattım bu dünyayı, Bir de dönse etrafımda!Her dediğim hemen olsun, Zenginlik ve ün beni bulsun...

Başak​

Ayrıntılar arasında kaybolur. Hayatı ayrıntı. Bir de titizdir ki, yorar insanı. Hastalıktan ödü patlar. Düzenli, tertipli olacak diye rahat batar. Ama onun her tarafı didik didik kontrol etme huyundan millete cinnet geçirmektedir aynı zamanda. Dili de acayip sivridir. Soğuk bir insandır.

Terazi​

Sanatçı ruhludur. O nedenle de apayrı bir boyutta yaşar. Böyle aklı bir karış havada gezen bu insanın bir iş bulması da pek muhtemel değildir, ömrünün sonuna kadar gezmek ister. Güzel olacağım diye kendini yırtar. Aklı bir karış havadadır. Biraz da dengesizdir.

Akrep​

Adı üstünde, Akrep gibi sokar adamı. İçten pazarlıklı. Kıskançlık krizlerine girer. Aşkta, yatakta, işte, ilişkilerde sert bir tutumu vardır. Duygusuzdur. En güçlü şüphesiz benim, Herkesi ezip geçerim. Hele bana ters yapanı, Doğduğuna pişman ederim...

Yay​

Her şeyin iyi tarafını gören şen şakrak biridir. Yeteneksizliğini de başka türlü örtemez. Çalışmayı pek sevmez. İşi gücü gezmektir. Ona göre hayat sadece eğleneceden ibarettir.Maceradan, maceraya, Koşmak asıl işim benim Toplarım hep ilim, irfan, Bilgeliktir şanım benim...

Oğlak​

En duygusuz burçtur. Duvar gibidir. Tepkisizdir. Aşırı maddiyatçıdır. Cimridir. Risk almaktan kaçar, buna rağmen iş hayatında da tuttuğunu kopartır. Cimrilik mi, benimkisi? Hesabını bilmek gerek.

Kova​

Güya çok atak biridir, bir şeyi elde etmek için her türlü yalanı söyler, ama yalanı bile beceremez. Menfaatçidir biraz. Kendini beğenmiştir. Dedikoducudur. Çıkarı için yapmayacağı şey yoktur.

Balık​

Duygusal olduğundan, onu elde etmek kolaydır.Maaşallah hayalgücü pek gelişmiştir. Sürekli FBI'dan ya da CIA'den birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne kafayı yeme raddesine gelen Balık çoktur. Söyleyecek pek bir şey yok. Bir dünyam var, sırça saray, Dokunursan kırılırım,Ben gelemem gerçeklere, Avunurum hayallerle...

Frenk

Altın Üye

İşte burçların çekilmeyen, en kötü yanları...​

Koç
Ego tatminine en çok ihtiyaç duyan burç. Bay ukala, ya da bayan buz. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Yatakta, aşkta, işte, güçte en bencil burçtur.
Asla af dilemez.

@Cherry kim sence bu ?

Cherry

Platin Üye
ben bir tek is konusunda hirsliyimdir.

Cherry

Platin Üye

İkizler​

Uzak durmakta fayda vardır. Çenesi öyle düşüktür ki, esir aldı mı yanarsın. Sıcak kanlı, sevimlidir ancak biraz da bencildir.Her konuya elim kıvrak,Sıkıntıya hiç gelemem, Bir de karar verebilsem!...

sende okudun mu kendin kini : ) bencil dior bak.

Frenk

Altın Üye
bencilim biraz dan da fazladır

okumamıştım sağol okuttuğun için :D

Üst Alt