Soru Telefonda Tercihiniz Hangisi? Samsung - iPhone

Merhabalar,

Bugün tesadüf aşağıdaki videoyu gördüm çok hoşuma gitti ve kanalıma yükledim. Sizlere de bu soruyu sormak istiyorum: Telefonda hangi markayı tercih ediyorsunuz ve neden? iPhone mi? Samsung mu?

View: https://www.youtube.com/shorts/zbtzBKXhZFQ

Saygılarımla.

Eru

Per aspera ad astra...
Altın Üye
Android kullandım hep. Hala kullanıyorum. Sonraki telefonum iphone olacak. Sırf meraktan.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Huawei kullanıyorum inatla ama bir sonraki telefonum üzülerek Huawei olmayabilir. Çok memnunum, mükemmel kullanım kolaylığı var. Fakat Google ve uygulamaları sağlıklı çalışmıyor bazı uygulamalar apk dan devam.

Huawei Google'nin baskılarına direndiği için direnişi tavrını destekliyorum ama çözümleri tam oturmamış

iPhone büyük telefonları sevmiyorum maalesef, şu an 13 mini kullanıyorum ve tek memnun olmadığım özelliği pili. Çok çabuk tükeniyor. Hiçbir şey yapmasam dâhi, uçak modunda olsa 24 saat gitmiyor. Onun haricinde süper bir telefon.

Nobody

Teknik Admin
Linux seven bir birey olarak, Android tercih ediyorum. Marka olarak, iki sene oncesine kadar Huawei kullaniyordum( Gerçekten cok saglam telefonlar yapiyor, malzeme kalitesi bakımından vs.) Bu sene Samsung kullanmaya basladim. Gayet memnunum. Mümkün oldukca Microsoft Apple gibi markalardan uzak durmaya calisiyorum.

Linux seven bir birey olarak, Android tercih ediyorum. Marka olarak, iki sene oncesine kadar Huawei kullaniyordum( Gerçekten cok saglam telefonlar yapiyor, malzeme kalitesi bakımından vs.) Bu sene Samsung kullanmaya basladim. Gayet memnunum. Mümkün oldukca Microsoft Apple gibi markalardan uzak durmaya calisiyorum.
Diğer telefonumu Android alacağım, ikinci bir hattım var ve onda da Nokia tuşlu telefonu var :)

En iyisini söylüyorum yazın. Ev telefonu. Düşmez kırılmaz, çekmiyor derdi yok. Aradım açmadın, mesajlarıma dönmedin derdi yok.
2. hattım (banka, alışveriş siteleri vs. kullandığım telefon) tuşlu ve çok memnunum. Android cihaza geçtiğimde ise muhtemelen o numaraya geçeceğim temelli. Fakat androide geçmem biraz uzun sürebilir :D

SatanistKesenKedi

Bronz Üye
2. hattım (banka, alışveriş siteleri vs. kullandığım telefon) tuşlu ve çok memnunum. Android cihaza geçtiğimde ise muhtemelen o numaraya geçeceğim temelli. Fakat androide geçmem biraz uzun sürebilir :D
Tuşlu telefon, telefondur. Kameralı telefonlar kameradır, faxtır

Üst Alt