Snatch

chevy

Gümüş Üye
thumb_on9JlbGEccLsYkjeEph2Whm1DIp.jpg

Benicio Del Toro ve gangster/detektif filmlerinin demirbaşı Dennis Farrina'yı biraraya getiren film şu sloganla tanıtılıyor: "Kemikler kırılıyor, elmaslar çalınıyor..."Boks dünyasında kaçak iş çeviren Turkish adlı adam, namlı suçlu Brick Top'la hileli bir boks maçı için anlaşınca başına büyük bela alır.Öte yandan, başarısız bir mücevher soygunu ardından garip gelişmeler yaşanmaktadır. Garip bir biçimde iki olay birbirine karışarak ilerler ve kahramanlar için olmasa da bizim için ortaya eğlendirici bir curcuna çıkar.

chevy

Gümüş Üye
Kişisel Yorum: Bazı oyuncuların veya yönetmenlerin isimlerini gördüğümüzde senaryosuna vesaire bakmadan izleriz. Snatch`te bunlardan biri. Yönetmen koltuğunda Guy Ritchie, oyuncu kadrosunda Jason Statham ve Brad Pitt gibi isimlerin olduğu bu suç komedi türündeki filmi izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Brad Pitt yanlış hatırlamıyosam Fight Club`ı yaptıktan sonra üzerinde oluşan imajı kırabilmek için özellikle Guy Ritchie`den rol istemiş. Çingene rolünü fazlasıyla hakkını verdiğini düşünüyorum. Çok yerde güleceksiniz, teşekkür etmek için dilediğiniz saat rahatsız edebilirsiniz. Sevgiler.

Lucas

Gümüş Üye
Forumda daha çok film tanıtımı/incelemesi isteriz @Chen çünkü ben film seçerken zorlanıyorum en azından yorumlara göre bir şeyler bulurum

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Forumda daha çok film tanıtımı/incelemesi isteriz @Chen çünkü ben film seçerken zorlanıyorum en azından yorumlara göre bir şeyler bulurum
Tabii ki olabilir ben de instagram tavsiyelerine göre film /dizi izliyorum

Ama forumun film kurtları var @İ love you gibi @#notyet de izliyor sanırım

Üst Alt