Simülasyon teorisi

Nobody

Teknik Admin
Geçenlerde keşfettiğim bir kanalın simülasyon teorisi üzerine yaptığı bir paylaşımı sizlerle payşlaşmak istiyorum.
Bu tarz şeyerle merak duyan arkadaşlara, bu youtube kanalını takip etmesini tavsiye ediyorum.

View: https://www.youtube.com/watch?v=UGNrLs8SlLg

Simülasyon teorisi hakkında ki düşünceleriniz ?
Ve son olarak, Herkes nerede? :emrah::dusun:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
İzleyelim bakalım

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
olabilir tabii neden olmasın , hatta hayal edebiliyorsak olmuştur muhtemelen fakat bir simulasyonda yaşayan var olan bizlerin ya da diğer formların simule eden varlık ya da medeniyeti ya da en ezında bunun bir simülasyon olduğunu ispat etmesinin pek mümkün olduğunu düşünmüyorum ayrica simule edildigimizi düşünüyorsal benzer bir simülasyonuda yapabiloyor olmamiz gerekir ki belki bu bir ispat olabilir bunun içinde öncelikle sonsuz enerji sorununu çözmemiz gerekecek , netice olaral bence olabilir fakat ispatı mümkün değil , ispat olarak verilen argümanlar bir çok farklı hipotez için de geçerli olabilir.

Frenk

Altın Üye
Hadi bakalım Bir de buradan yakalım.

Videonun içeriğinde bahsedilen hemen yer şeyi içeren filmler gördük zaman içinde.

ve simülasyon yolunda da çok yol kat ettik, yapay zeka neler yapıyor bu aralar gördüklerime ilk anda çok şaşırsam da şimdi vücudumdaki kablolar çıkartılıp lağıma salınsam vay be der geçerim.

Simülasyon gibi bir de Truman Show gibi bir dünyada olduğumuzu da savunan fikirler var. bu da düz dünyacıların Teorisi idi yanlış hatırlamıyorsam bizim denek olarak kullanıldığımız alt tabaka olduğumuzu ve çevremizde çok büyük bir yaşam çemberi ve hayatları ileri sürüyorlar

Ev04Wu-XYAkrJV6

Cherry

Platin Üye

CaT

🎈
Board Admin
Inanmayayacaksiniz belki ama bazen sokakta yürürken hersey Lego oyunu gibi geliyor bana hem de harbi bir hissiyat. Ama tabi hic ardina düsmedim.

Hatalarini telafi etmek icin gelmis olamam, yapilabilecek cogu hatayi yaptim 🙄😁 kesin bu benin ilk çarım 😂😂😂

Nobody

Teknik Admin
Inanmayayacaksiniz belki ama bazen sokakta yürürken hersey Lego oyunu gibi geliyor bana hem de harbi bir hissiyat. Ama tabi hic ardina düsmedim.

Hatalarini telafi etmek icin gelmis olamam, yapilabilecek cogu hatayi yaptim 🙄😁 kesin bu benin ilk çarım 😂😂😂
Kac level oldun kubomm :dusun:

CaT

🎈
Board Admin
Dejavu hayatin bug uymus 😁😁😁😁
bu bir simulasyon ise neden balik kadiniyim, neden secemedim burcumu? 😂

Nobody

Teknik Admin
34 ama galiba hile var, cok cabuk oldu sanki 28 falan .. ya sen ? Hâlâ 31 mi? 🙄
Ah gecen aylarda level atladim canimm, artik 32 levelim :tatli1:
Hile her yer de var, video da ki cift yarik testi gibi, bakmadiginda herkes hile kullaniyor, baktiginda her sey olmasi gibii

Smoke Smoking GIF by Mateo LAW$

• Haha
Tepkiler: CaT

CaT

🎈
Board Admin
Ah gecen aylarda level atladim canimm, artik 32 levelim :tatli1:
Hile her yer de var, video da ki cift yarik teti gibi, bakmadiginda herkes hile kullaniyor, baktiginda her sey olmasi gibii

Smoke Smoking GIF by Mateo LAW$

Gecen sene de kalmisim resmen jdhdhsj ay çen 32 mi oldunnn çen djdhhd 😘

Benin bi patronum vardi ṣey derdi ramazan da, bodrum da yersen yemegi allah görmez djhshs yani bakmayanlari degil kendimizi kandirmis oluyoruz 😄

Nobody

Teknik Admin
Gecen sene de kalmisim resmen jdhdhsj ay çen 32 mi oldunnn çen djdhhd 😘

Benin bi patronum vardi ṣey derdi ramazan da, bodrum da yersen yemegi allah görmez djhshs yani bakmayanlari degil kendimizi kandirmis oluyoruz 😄
İste elektronlar da bizi kandiriyor ama sadece bakmadigimizda :o4y7:

Üst Alt