Seksi kadın ve erkeğin tarifi ?

Johns

Gümüş Üye
Şüphesiz tek şey tenine uyan bir koku..

dinamickaygısız

Platin Üye
At resmini alem toto görsün :honk: yağ oranını tahmin edelim :honk:

Alice

Gümüş Üye
Seksi olmak göreceli bana göre topluk normlarına göre belirlenmemeli
Geçen güzellik yarışmasında bir hayli kilolu kız görmüştüm. Yargıları yıktı bana göre seksiydi. Özgüveni gerçekten vardı. Bunu hissediyorsunuz, karakter de albeni katıyor. Tavırlar, bakış, duruş... Hepsi çok ayrı aura ekliyor

Örneğin bazı erkekler fazla yakışıklıdır ama çekmez. Arası yok, derinliği yok, ışıltısı yok... Bir maketten farksız. Sıradan bir erkek daha seksi, daha alımlı, çekici geliyor. Hareketleri ortama uygun, arası var ışığını görebilirsiniz

Fakat insanlar reklama o kafar kaptırmış ki kendini görsel ön planda içi boş... Estetik ameliyatların artma sebebi işte bu görünene odaklılar, derinliğe değil. Aman neyse bana ne

• Beğen
Tepkiler: Eru

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Bu iş hakikaten görünüşle alakalı değil yav.

Lavinia

Ayın Konuğu
Seksi olmak göreceli bana göre topluk normlarına göre belirlenmemeli
Geçen güzellik yarışmasında bir hayli kilolu kız görmüştüm. Yargıları yıktı bana göre seksiydi. Özgüveni gerçekten vardı. Bunu hissediyorsunuz, karakter de albeni katıyor. Tavırlar, bakış, duruş... Hepsi çok ayrı aura ekliyor

Örneğin bazı erkekler fazla yakışıklıdır ama çekmez. Arası yok, derinliği yok, ışıltısı yok... Bir maketten farksız. Sıradan bir erkek daha seksi, daha alımlı, çekici geliyor. Hareketleri ortama uygun, arası var ışığını görebilirsiniz

Fakat insanlar reklama o kafar kaptırmış ki kendini görsel ön planda içi boş... Estetik ameliyatların artma sebebi işte bu görünene odaklılar, derinliğe değil. Aman neyse bana ne

Özetle. Tavırdır bakıştır enerjidir

Tupac

Gümüş Üye
Herkeste farklı bir olgu olabilir bu. Hiç beğenmeyeceği bir tipten bazen farklı bir çekim alabilir kadın yada erkek..

Üst Alt