OpenArt Aİ

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Napalım kapışalım mı ? Hayır yani 3. Kelime de banlayacak isen hiç gerek yok :))
yahu niye banlıyım kimseye bir zararın yok şu an da ne meraklısınız abi banlanmaya .d benim öyle bir mefhumum yok en rahat mekan burası
espiri yapıyoruz ezelcim

Serçe

Uzaklaştırıldı
Ezel ne ya Sjsjsjs neyse çok tatlı olduğumu düşünüyorum :d

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
serçe katrei matem miymiş :honk:

pumpkin

Elmas Üye
gerçi bana ne .s.s
soru sorunca örseliyolar .s.s

pumpkin

Elmas Üye
Ben sadece Serçe yim sıfatlar benzetmeler sadece onlara yakışır Sjsjssj
serçe hiç yok bende geçmişten tuhaf bi şekilde .s.s keronun bile pumpkin olduğu dünyada her şey mümkün :honk: nicklerin değiştirilmesi de normal olabilecek bir şey yani, ben şuyum deseniz inanırım, zaten ben her şeye inanırım saflığın vücut bulmuş hali olmak bunu gerektirir çünkü :honk:

Serçe

Uzaklaştırıldı
serçe hiç yok bende geçmişten tuhaf bi şekilde .s.s keronun bile pumpkin olduğu dünyada her şey mümkün :honk: nicklerin değiştirilmesi de normal olabilecek bir şey yani, ben şuyum deseniz inanırım, zaten ben her şeye inanırım saflığın vücut bulmuş hali olmak bunu gerektirir çünkü :honk:
Bu nicki almamın esas sebebi bir diziden esinlenmem ve sonrası ise bazı derinsel cevaplar Ssjsjsj

Neden herşeye inanıyorsun sorgusuz düşünsene günde 100 şeye inansan 50 si yalan çıksa gün senin için zehir olur yarınlar ise hayal kırıklığı :)

pumpkin

Elmas Üye
Bu nicki almamın esas sebebi bir diziden esinlenmem ve sonrası ise bazı derinsel cevaplar Ssjsjsj

Neden herşeye inanıyorsun sorgusuz düşünsene günde 100 şeye inansan 50 si yalan çıksa gün senin için zehir olur yarınlar ise hayal kırıklığı :)

her şeye sorgusuz inandığımı düşündüren ne oldu bilmiyorum ama bu gibi gereksiz detaylara he deyip geçmeyi uzun zaman önce öğrendim galiba sanırsam herhalde ben :honk:

Serçe

Uzaklaştırıldı
Siz haklısınız aman avatarın yakışmış demeyin anca konuşun :x

Sysansi

知彼知己 百戰不殆
Bronz Üye
Texttimg.png

DreamShaper
Euler A
Prompt : (High quality)) ((photorealistic)) hauntingly beautiful macabre painting Wayne Barlowe, and Dariusz Zawadzki, somber color palette of dark blues, grays, and blacks, subtle highlights of crimson and gold, a veiled winged figure stands enveloped in a flowing tattered cloak with haunting golden eyes

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Konu hakkında hiçbir fikrim yok ama @Serçe 'nin profiline bayıldığımı söyleyebilirim. Yapanın eline sağlık.

Üst Alt