Nunu twitch yayınları

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Arkadaşlar 1 aydır yayın açıyorum.
İstek müzikli bir yayın açıp eğlenelim istiyorum. Forumun radyosunda böyle etkinlikler yapıp eğlenirdik bayadır yapamadık.. buradaki sistemi bilmiyorum bu yüzden böyle bir çözüm buldum. Hemen hemen herkesin müsait olduğu bir güne ayarlayayım diye böyle bir konu açıyorum.
Sevgiler ❤️🌸

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Güzel etkinlik. Ben varım.

Tuz

Maybe in Another Life...
Yayın kayıt oluyor mu @nunu hepimizin zamanı denk gelmezse

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Yayın kayıt oluyor mu @nunu hepimizin zamanı denk gelmezse
Kayıt olur fakat o an istek müzik yapamayacağın ve anlık sohbete kayılamayacağın için eğlenceli olurmu izlemesi bilemem
Taverna oyunu açıp istek müzik alıp çalıcam kamerada açıcam müzik aralarında sohbet ederiz

Tuz

Maybe in Another Life...
Kayıt olur fakat o an istek müzik yapamayacağın ve anlık sohbete kayılamayacağın için eğlenceli olurmu izlemesi bilemem
Taverna oyunu açıp istek müzik alıp çalıcam kamerada açıcam müzik aralarında sohbet ederiz
Taverna oyunu nasıl? Ümit Besenli bir şey mi?

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bu şekilde link atarsan yayınını izleyebilirmişiz çok güzeeel
Evet izlersiniz ama yayın sohbeti anlık msj iletir foruma bakıp cevapta veririm bir tık geç olabilir istek müzikleri açarım
2 monitörüm var yayının kendi chati yan monitörde açık forumuda ana ekranımdan ara ara açıp bakarım o şekildede izlenir galp

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Taverna oyunu nasıl? Ümit Besenli bir şey mi?
Yok yaw yabancı oyun simülasyon eski çağda bi taverna var müşteriler geliyoe barmen garson alıyorsun maksat eğlence olsun izlenmesinde radyo gibide açabilirsin yayını bu foruma kanal linki atınca burdan dinlenir

• Haha
Tepkiler: Eru

Tuz

Maybe in Another Life...
Yok yaw yabancı oyun simülasyon eski çağda bi taverna var müşteriler geliyoe barmen garson alıyorsun maksat eğlence olsun izlenmesinde radyo gibide açabilirsin yayını bu foruma kanal linki atınca burdan dinlenir
Taverna va yayın diyince ahhahhh yanlış anlamışım

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
@Chen @CaT @Süreyya @Zeze @velevki @Fluffy @Oggy @döngüsel @Tuz @Lavinia @AsteriX @Eru @Nobody @Tupac @Günışığı @alcatraz @SleepleSsS @Lotus @dinamickaygısız @Alice
Etiketlemeyi unuttuğum üye varsa sizde etiketleyebilrisiniz..
Geçen hafta sordum ne zaman müsaitsiniz diye sanırım görmediniz bende müzikli yayın açmadım. Küçük bir etiketleme çılgınlığı yapayım bu hafta hangi akşam müsaitsiniz. acep akşam 20:00 21:00 gibi falan istek şarkılı yayın yapalım diyordumdu :eek: Cumartesi hariç her güne tamamım.
Twitch üyeliği olmayan veya açmak istemeyen kişiler için Forumdaki linkten açıp buradanda istek şarkı isteyebileceğiniz şekilde yayın yapacağım.
Maksat eğlenmek. :kalp:

Perşembe uyar mı mesela ?
Veya Pazar ?
Ben sadece cumartesi müsait değilim.. diğer günler bana uyar. :cool2:

Üst Alt