Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
KOVA BURÇLARI

Kova burcu olan kişiler çok fazla sosyal olur. Her zaman arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi severler. Genellikle arkadaş ortamlarında hep komik hikayeler anlatan kişiler kova burçlarından çıkar. Çok güleceğiniz hikayeler uydurarak sizi kahkahalara boğarlar. Onların bu mizah anlayışı her ortamda favori kişi olmalarını sağlar.

BALIK BURÇLARI

Balık burçları yaşadıkları kötü zamanları ve olumsuz gelişmeleri unutmak için genellikle mizaha başvurur. Kendileri ve muhatap oldukları insanlar için iyi ve mutlu bir hayat yaratmaya çalışırlar. Bu amaçlar sürekli şakalar yapıp komik davranmaya çalışırlar.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu olan kişiler yapıları gereği neşeli, canlı ve esprili olurlar. Onların keskin zekaları harika şakalar yapmalarını sağlar. İkizler burcu olan kişiler gülmek için çok fazla konu bulur ya da hikayeler yaratır. Bulundukları ortamı canlı tutmak ve herkesi güldürmek için ellerinden geleni yaparlar.

ASLAN BURÇLARI

Aslan burçları dikkat çekmeyi sever. Bu sebeple bulundukları ortamda ilgili üzerlerine toplamak için sürekli şaka yaparlar. Ne kadar komik olduklarını herkese gösterirler. Aslan burcu olan kişilerin iyi bir gözlem yeteneği vardır. Karşılaştıkları durumlardan hemen bir komiklik yaratabilir. Onların bu tavrı sosyal çevrelerinde çok sevilir ve sürekli aranan kişiler olurlar.

BAŞAK BURÇLARI

Başak burcu olan kişiler genellikle mesafeli tavırlarıyla bilinse de aslında en iyi şakalar onlardan çıkıyor. Başaklar, para meseleleri veya parasal bir şey söz konusu olduğunda şaka yapmakta veya komik bir şey söylemekten geri duramaz. Para veya finansla ilgili tüm konuşmalara mizah katmayı severler.

YAY BURÇLARI

Yay burçları neşeli ve enerjik yapılı kişiler olurlar. Onlar her zaman hayatın pozitif yönlerini görmeye çalışırlar. Yay burçları konuşkan ve esprili kişilikleriyle dikkat çeker. Onların bu tavrı sosyal çevrelerinde her zaman sevilmelerini sağlar. Kimseyi kırmadan çok akıllıca şakalar yaparlar. Ancak yay burçları bazen karşı tarafı eleştirmek ya da düşüncelerini söylemek için de şakaya başvurabilir. Bu sebeple bazen söylediklerinin ciddi ya da şaka olduğunu anlamak zor olur.

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Başka bir yerde de akreplerin mizahı iyidir diyordu. Kandırıkçı bunlar.

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
hani koç nerede yahuu .s.s
yükselen ikizler koç burcu olarak mizahın nirvanasından teesüflerimi iletiyorummmm

dinamickaygısız

Platin Üye
Ben bir Başak olarak bir koçun kırıcı mizahlarına maruz kaldığımdan göksel karmaşa yaşanıyor olabilir şu an :honk:

SleepleSsS

Yorumbaz
Koçun olmadığı liste şiste değildir

nokta

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Sizi nasıl listeye almaz bu astrolog ben de şaşkınım @ufuqq ve @keroLayn

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Sizi nasıl listeye almaz bu astrolog ben de şaşkınım @ufuqq ve @keroLayn
Kesinlikle katılıyorum.s.s kendim için demiyorum tanıdığım tüm koçların inanılmaz bir mizah seviyesi var halbuki .s.s yanlış bu liste konu kilit :honk: balığın bile olduğu listede koçun olmaması… bilemiyorum faruk bilemiyorum…

CaT

🎈
Board Admin
BALIK BURÇLARI

Balık burçları yaşadıkları kötü zamanları ve olumsuz gelişmeleri unutmak için genellikle mizaha başvurur. Kendileri ve muhatap oldukları insanlar için iyi ve mutlu bir hayat yaratmaya çalışırlar. Bu amaçlar sürekli şakalar yapıp komik davranmaya çalışırlar.
:p ekstra efor harcamiyorum

Üst Alt