pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
al işte benlen ilgilen nedir ya lksdjksldfj "hanimiş hanimiş" mi yapıcak klsdjfsdf
ne biliim yaa hep benle ilgilensin istiyorumm :dyg:
zaten benle ilgilen diyen birine ilgileniyorum ya demekten başka bişi de denmiyomuş, silahım bana karşı kullanılınca anladım bunu...
işte o ilgileniyorum ya aşkım bile yeten bi insan bu kadar ilgisiz bırakılmamalı yaa.. 🚬

V

Valkyrie

Eyy hatunlarım..!
Eğer manitinizi darlamak istiyorsanız ona kilit soruyu sorun..
“kimdi o kız”

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
ne biliim yaa hep benle ilgilensin istiyorumm :dyg:
zaten benle ilgilen diyen birine ilgileniyorum ya demekten başka bişi de denmiyomuş, silahım bana karşı kullanılınca anladım bunu...
işte o ilgileniyorum ya aşkım bile yeten bi insan bu kadar ilgisiz bırakılmamalı yaa.. 🚬
Her şey kararında güzeldir annem , erkek kısmı pek öyle uğraşmaya gelemez. Benle çok ilgilen demek boğar adamı.
Bir de erkek gazlanmaya en müsait varlık olarak öyle yetiştirildiği için sürekli ilgilen demek bir göt kalkması yaratı adam da ve hint kumaşı gibi hallere bürünür. Bir kadın çok fazla duygusal olduğunu belli etmemelidir uzunca bir zaman...
Herkesi kendimiz gibi görüp ele almamalıyız pumpkin`cim karşında ki ile empati yap ama değerlendirmesini objektif yap kendini katmadan.
Erkekler kolay ikna edilir ama zor anlar bunu unutma sakın...

V

Valkyrie

@Xasthur Bey forumda ve Dünya üzerinde bütün XY kromozomu taşıyan canlıların dili olduğunuz için onlar tarafından bir teşekkürü hak ediyorsunuz
bu konuda sizi tebrik ediyorum .))

pumpkin

Elmas Üye
Her şey kararında güzeldir annem , erkek kısmı pek öyle uğraşmaya gelemez. Benle çok ilgilen demek boğar adamı.
Bir de erkek gazlanmaya en müsait varlık olarak öyle yetiştirildiği için sürekli ilgilen demek bir göt kalkması yaratı adam da ve hint kumaşı gibi hallere bürünür. Bir kadın çok fazla duygusal olduğunu belli etmemelidir uzunca bir zaman...
Herkesi kendimiz gibi görüp ele almamalıyız pumpkin`cim karşında ki ile empati yap ama değerlendirmesini objektif yap kendini katmadan.
Erkekler kolay ikna edilir ama zor anlar bunu unutma sakın...
valla benim örneklem kümem çok sınırlı olduğu ve gerçekten değişik bir vaka olduğundan mütevellit sağlıklı bir yanıt vermem çok mümkün değil buna. ben zaten ilgiden bunalıp insan tersleyen hatta kavga çıkaran biri olduğumdan onun ayarını iyi yapması lazım karşı tarafın. olm akarım yok kokarım yok diyom neden inanmıyosunuz yaa günde 3 kere sevseler yeter beni fazlası beni de boğar sıkar zaten :misshonk:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
@Xasthur amaaan ya erkek kaçmaya proglamlamiş kendini, belli bir taktiğe gerek yok yani ilgilenen ilgileniyor gayet de...

Bir haltlar kariştirmişsa uzaklaşmak için de hep bahane sunuyor

Sonuçta ilgilenmeyecekse kapris çekmeyecekse neden hayatına başkasını aliyor

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
@Xasthur Bey forumda ve Dünya üzerinde bütün XY kromozomu taşıyan canlıların dili olduğunuz için onlar tarafından bir teşekkürü hak ediyorsunuz
bu konuda sizi tebrik ediyorum .))
Bir admin olabilirim ama her üyenin meselesi benim meselemdir .d sadece nick rengim farklı herkese yardım etmeyi severim burada.
Ben de seni tebrik ediyorum teşekküre layık gördüğün için

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
valla benim örneklem kümem çok sınırlı olduğu ve gerçekten değişik bir vaka olduğundan mütevellit sağlıklı bir yanıt vermem çok mümkün değil buna. ben zaten ilgiden bunalıp insan tersleyen hatta kavga çıkaran biri olduğumdan onun ayarını iyi yapması lazım karşı tarafın. olm akarım yok kokarım yok diyom neden inanmıyosunuz yaa günde 3 kere sevseler yeter beni fazlası beni de boğar sıkar zaten :misshonk:
heh gidip de 3 kere sevsen yeteri ona belli etme işte kilit cevap bu sldjfsdkfjsd

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
@Xasthur amaaan ya erkek kaçmaya proglamlamiş kendini, belli bir taktiğe gerek yok yani ilgilenen ilgileniyor gayet de...

Bir haltlar kariştirmişsa uzaklaşmak için de hep bahane sunuyor

Sonuçta ilgilenmeyecekse kapris çekmeyecekse neden hayatına başkasını aliyor
bu sefer şöyle acımasız bir gerçek ortaya çıkıyor "bana ihtiyacı olanı ben ne yapayım" .d

pumpkin

Elmas Üye
heh gidip de 3 kere sevsen yeteri ona belli etme işte kilit cevap bu sldjfsdkfjsd
aynı zamanda aşırı saf ve patavatsız olduğumu eklemeyi unutmuşum hocam hjdfjkl
ondan olmuyomuş demek .s.s
ben de kendi kendime atarlanıyodum; küçücük şeylerle mutlu olanlardan her şey esirgenir, hiçbir şeyden memnun olmayanların önüne dünyalar serilir diye... 🚬
ben bi aydınlandım şu an :misshonk:

pumpkin

Elmas Üye
arkadaşlar ben bi gün yeniden aşık olursan @Xasthur hocamızdan profesyonel danışmanlık hizmeti almaya karar verdim, destekleyin benii.............

Serçe

Uzaklaştırıldı
Neden olmasın ihtiyacı sarılmak ister sesini duymak ister varlığını hissetmek ister bunlar hep ihtiyaç. Ama bunu herkesle yapmak varken aşık olduğun kişiyle yapmak Aşk.

Üst Alt