Nobody

Teknik Admin
Sonra da rottlardan korkarlar dkjdjd kedileri bilmiyor onlaaar
Evde bir cok evcil kayvan besledim. Kedi kadar inatci sirnasik kibirli ve aksi ayni zamanda cok tatli bir hayvan gormedimm. Cok degisik varliklar

CaT

🎈
Board Admin
Evde bir cok evcil kayvan besledim. Kedi kadar inatci sirnasik kibirli ve aksi ayni zamanda cok tatli bir hayvan gormedimm. Cok degisik varliklar

Hem cigerine sokasin geliyor hem sokaga atasin geliyor dimi dhbddhjshdjd bi bakislari her seyi degistiriyor ṣam ṣeytanlari yaaa

Nobody

Teknik Admin
Hem cigerine sokasin geliyor hem sokaga atasin geliyor dimi dhbddhjshdjd bi bakislari her seyi degistiriyor ṣam ṣeytanlari yaaa
Gercekten tam olarak oyle 😂
Bilgisayarda iş yapıyorum geliyor kucagima oturuyor suratima surtunuyor. Atiyorum kucagimdan sanki hic bir sey olmamis gibi tekrar tekrar geliyor. En sonunda ben pes ediyorum. Koluma bacaklarini atiyor mouse ile cebellese cebellese calisiyorum 😁

Nobody

Teknik Admin
lkjasdkl
Küfür içerirr

Alice

Altın Üye
Gündemde kriz yaratan konularını görmüyorum @CipraLex bizi yeniden aydınlat yeni konularınla

Alice

Altın Üye
@Frenk nerdesin be gece geldiğimde sen olurdun şimdi yalnız kaldım koca forumda @Johns da almış başını gitmiş

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Göze mi geldik? Sen mi unuttun?
Nazar var anneeem nazar gözleri çıksın. 3 kere gözü götüme diyorsun sağ loba, 3 kere daha diyip sol loba tü tü yapıyorsun... şifa seninle olsun

• Saril
Tepkiler: Eru

Eru

Altın Üye
Ben var ya sabah işe gidince şooğ yazdığım kelimeyi söylerim sürekli takıldı dilime

Çok güzel hareketler bunlaaaar bir dahaaa bir dahaaaaa
Koştur şimdi mutfakta loba loba lop lop loppppp

Hiç mi duymadın be kızım?

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Çok güzel hareketler bunlaaaar bir dahaaa bir dahaaaaa
Koştur şimdi mutfakta loba loba lop lop loppppp

Hiç mi duymadın be kızım?
Anaaaaaaaaaaa inan içimden diyordum ki ben bunu nerden biliyorum... 🚬 Meğersem ordanmış hay yaşa bin yaşa Googleye yazsam çıkmaz diye kafaya taktım soramadım da 🤭

• Haha

Eru

Altın Üye
Anaaaaaaaaaaa inan içimden diyordum ki ben bunu nerden biliyorum... 🚬 Meğersem ordanmış hay yaşa bin yaşa Googleye yazsam çıkmaz diye kafaya taktım soramadım da 🤭

:D :D Senin uyku saatin gelmiş :D Hadi koştur şimdi yatağaaa loba loba lop lop lop

Fluffy

🐼
Elmas Üye
:D :D Senin uyku saatin gelmiş :D Hadi koştur şimdi yatağaaa loba loba lop lop lop
Sorma sorma izin dönüşü bittim tükendim. Tatlı tatlı tatilin acı acı dönüşü olur. Şimdi diğerleri izine çıkınca çöküştüm ben gidiyorum okuyup tükürmeyi unutma sağlı sollu
🙏

• Saril

Eru

Altın Üye
Sorma sorma izin dönüşü bittim tükendim. Tatlı tatlı tatilin acı acı dönüşü olur. Şimdi diğerleri izine çıkınca çöküştüm ben gidiyorum okuyup tükürmeyi unutma sağlı sollu
🙏

Sen bunu da atlatırsın be Fluffy, inanıyorum sana. Hadi bakiyim tütütü loblarına. İyi uykular

Üst Alt