Kızlar Yeni Akım Geliyor

Eru

Altın Üye
Size söz hakkı verilmiyor gibi konuşmuşsun....
Az siz de ön planda olun, düğün salonu tutup kenara çekilmekle gelinlik damatlık evin eşyalarını almakla o işler bitmiyor hani.....
Kadın olarak her şeyi düşününce işler sarpa sarabiliyor.....
Erkekleri savunurken hemcinslerimi de yedirmem😏

TAmam işte bir mekan ayarlayıp olayı organize ettikten sonra gerisinin ne önemi kalıyor? Önemi kadınlar için var sadece.

Beni, yani bizi salsalar, içer oynar takılırız kafamıza göre. Mis gibi de düğün olur. Amaaa yoooook. Kadınlar için illa özel bir şeyler olacak. İlla oyun kuralına göre oynanacak.

Nepenthe

Altın Üye
Bu video da suçu net erkeğe buluyorum ben. Kadının böyle bir şey düşünmesi zaten başlı başına bir saçmalıkta, oğlum bunu nasıl kabul eder bir erkek. Erkek diyorum bak erkek. Yahu yarın bir gün işe gidiceksin, insanların arasına karışacaksın, bizim essek gelmiş dese insanlar haksız mı yani.
Ne kadar küçük düşürebilir ki bir adam kendini. Ömür boyu bekar kalmak su duruma düşmekten daha iyidir.

Rayiha

Bronz Üye
TAmam işte bir mekan ayarlayıp olayı organize ettikten sonra gerisinin ne önemi kalıyor? Önemi kadınlar için var sadece.

Beni, yani bizi salsalar, içer oynar takılırız kafamıza göre. Mis gibi de düğün olur. Amaaa yoooook. Kadınlar için illa özel bir şeyler olacak. İlla oyun kuralına göre oynanacak.
Erkek kafası 🤦🏼‍♀️
Organize edilmiş tamam diyorsun.
Nesi tamam mesela?

Eru

Altın Üye
Erkek kafası 🤦🏼‍♀️
Organize edilmiş tamam diyorsun.
Nesi tamam mesela?

Ahahaha :D Nesi tamam değil mesela? Daha ne olacak? Özel olacak değil mi. :D Özenilmiş olacak. Her şey "olması gereken gibi" olacak. :D İçindeki kadına hayır diyemiyorsun sen de. :))

Rayiha

Bronz Üye
Ahahaha :D Nesi tamam değil mesela? Daha ne olacak? Özel olacak değil mi. :D Özenilmiş olacak. Her şey "olması gereken gibi" olacak. :D İçindeki kadına hayır diyemiyorsun sen de. :))
Düz mantık yaaaa.....
Neyse yapan yapsın banane amannnnn

Lavinia

Altın Üye
Sevgili @Eru senin senaryona göre evleneceğin kadın son gün böyle birşey çıkardı ve diyor ki ya tasma takarım herkesin içinde gezersin yada şu an biter , senin mantığına göre buraya kadar gelmişim nasıl bozayım diyerek yapacak mısın?

Eru

Altın Üye
Sevgili @Eru senin senaryona göre evleneceğin kadın son gün böyle birşey çıkardı ve diyor ki ya tasma takarım herkesin içinde gezersin yada şu an biter , senin mantığına göre buraya kadar gelmişim nasıl bozayım diyerek yapacak mısın?

Son gün demez. Gelinlik damatlık alınırken " şöyle de bir şey yapalım aşkım " demiştir. Hadi totosu yiyen adam " yapmayalım " desin de görelim..

Lavinia

Altın Üye
Son gün demez. Gelinlik damatlık alınırken " şöyle de bir şey yapalım aşkım " demiştir. Hadi totosu yiyen adam " yapmayalım " desin de görelim..

Tamam o gün demiş olsun ama sorum bu değildi yapar mısın yapmaz mısın

Eru

Altın Üye
Tamam o gün demiş olsun ama sorum bu değildi yapar mısın yapmaz mısın

Ne yapmaması? Hayır bile diyemezsin. Mantıklı, akıllı bir şekilde neden yapmamak gerektiğini anlatsan bile ya kavgaya döner iş biter, ya da o düğün dernek burnundan gelir insanın.

Ben yapar mıyım? Kavgayı tercih ederim, yapmam. Ama bu adama da " niye yapmış madem " diyerek suç atmak saçma oluyor. "Bu kadın mal, adam da sümsük" demek daha doğru olurdu.

Lavinia

Altın Üye
Ne yapmaması? Hayır bile diyemezsin. Mantıklı, akıllı bir şekilde neden yapmamak gerektiğini anlatsan bile ya kavgaya döner iş biter, ya da o düğün dernek burnundan gelir insanın.

Ben yapar mıyım? Kavgayı tercih ederim, yapmam. Ama bu adama da " niye yapmış madem " diyerek suç atmak saçma oluyor. "Bu kadın mal, adam da sümsük" demek daha doğru olurdu.

Çok abartı oldu bence hayır diyemezsin fln özellikle böyle uç şeyler için ama neyse çok isteyen yapsın belkide sadece gülüp geçmişlerdir diyelim kapatalım 😅

dinamickaygısız

Platin Üye
Erkek egemenliğiyle baskıcı bir evlilik yürümüyor fakat böyle de yürümez :honk:

Üst Alt