İkizler burcu kadını

S

Serçe

İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa yormak gerekir. Yeni yerler keşfetmek, maceralara atılmak ikizler burcu kadının bilinen özellikleri arasında yer alır. Kendisine zaman ayıran erkeklere karşı ilgi duyarlar. Maddi anlamda bağımsızlığın, ruhlarında olduğu belirtilir.

İkizler Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

İkizler burcu kadını, samimi, heyecanlı ve yenilikçidir. Emir almayı sevmez, kısıtlanmaktan daralma noktasına gelir. Farklılık olmasından hoşlanır. Eğlencelidir. Ancak kendisine zaman ayrılmazsa, agresifleşebilir. Hayatı dolu dolu yaşamak, onların en temel özellikleri arasında bulunur.

İkizler Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

İkizler burcu kadını, güzellik açısından diğer kadınlara oranla bir tık daha ileridedir. Bacakları ile kolları ince ve uzundur. Göz rengi genellikle kahverengi veya ela olur. Kumral veya beyaz tenli oldukları söylenebilir. Markalı giyinmeyi sever, modayı her zaman takip ettikleri, giydikleri elbiselerden anlaşılabilir.

limonata

Altın Üye
Yükselen burcum ikizler
Bazen can sıkıcı boyutta fikir değişiyorum
Ulan insanın hiç mi sabit fikri olmaz
Y o k

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
yükselen ikizler olarak kumrallık da buradan gelmiş demek ki :honk:
vay anasını sayın seyirciler genlerimin çaprazlanma olasılıklarını hesaplardım lisedeyken :honk: bu sayede aydınlandım :torpu:

son olarak yükselen ikizler olan bir koç kadınıysanız hayat gerçekten çok zor... üzmeyin biziii

Raison Detre

Altın Üye
Demek ki benim yıldızım barışık bu burçla

SleepleSsS

Yorumbaz
yükselen ikizler olarak kumrallık da buradan gelmiş demek ki :honk:
vay anasını sayın seyirciler genlerimin çaprazlanma olasılıklarını hesaplardım lisedeyken :honk: bu sayede aydınlandım :torpu:

son olarak yükselen ikizler olan bir koç kadınıysanız hayat gerçekten çok zor... üzmeyin biziii
İkizler mi
Yarabbim sen yardımcım ol amin 🙏

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Üst Alt