İçinden Geçeni Söyle

Cherry

Elmas Üye
Sabah'ın yedisinden beri zorla Müslüm Gürses dinliyoruz sen sabır ver Allah'ım 😀

Istanbul da kuzenin eski mahallesinde komşu sabah ilahiyi açıyordu son ses: ) komşularda dinlesin sevap diye 😂🤣😂🤣
Uykusundan ediyordu milleti

Cherry

Elmas Üye
Boğazım öyle bir yanıyor ki, öyle böyle değil 🤧😷
Ya düzelir artık, ya da büyük hastalık geliyor 🙄

Nepenthe

Altın Üye
Istanbul da kuzenin eski mahallesinde komşu sabah ilahiyi açıyordu son ses: ) komşularda dinlesin sevap diye 😂🤣😂🤣
Uykusundan ediyordu milleti

Bu insanlara sevap kazandirmak değil günah kazandırmak. O saatte insanı uyandirirsan küfür eder günaha girer :)

Nepenthe

Altın Üye
Bir elin amerikalisiyla ugrasmadigimiz kalmıştı o da oldu çok şükür. Bunun eksikliğini hissediyordum ne zamandan beri eksiğim tamamlandı artık ))

Rayiha

Bronz Üye
O kadar kötü hissediyorum ki..
Yani bunun yaşadıklarımla bağlantısı elbette var ama hiç bir yere sığamama hissi her geçen dakika sarıyor..

Nepenthe

Altın Üye
Dün akşamdan beri tek lokma bir şey yemedim. Kurt gibi acıktım fakat iştahım yok.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Sonra niye Müge izliyorsun diyorlar. Jsjjsjshsjs

Yaa bunu izledim dün, karısı para karşılığı pazarlamış adamı . Şu yanındaki kadınla ilk çıktığında biz arkadaşız diye çıktı sonra o kadınla imam nikahı varmış :d sonra yine karısına çağrı yaptı dön diye karısı istemeyince yanındaki kadınla devam etmek istedi seni seviyorum diye mfkxk tam çıldırmalık. Bu beyazlı kadın da adam için başlık parası ödemiş bir de 50 bin... Sonunda yanındaki kadın da terk etti adamı :d

Raison Detre

- . -
Altın Üye
Frida Kahlo "Ahlak, namus deyince sadece kadından konuşan herkes ahlaksız ve namussuzdur." der.

Nietzsche ekler; "Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa bilin ki en namussuzu o'dur!”

Hikayenin aslı buymuş.

Tupac

Gümüş Üye
Yaa bunu izledim dün, karısı para karşılığı pazarlamış adamı . Şu yanındaki kadınla ilk çıktığında biz arkadaşız diye çıktı sonra o kadınla imam nikahı varmış :d sonra yine karısına çağrı yaptı dön diye karısı istemeyince yanındaki kadınla devam etmek istedi seni seviyorum diye mfkxk tam çıldırmalık. Bu beyazlı kadın da adam için başlık parası ödemiş bir de 50 bin... Sonunda yanındaki kadın da terk etti adamı :d
O 50 bin ediyorsa ben çok kıymetliyim. Jxjjxjkx

Bugünde çıkmış sanırım dün çıktığı kadını aramak için. X de gördüm daha bakmadım jxjxjx

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
O 50 bin ediyorsa ben çok kıymetliyim. Jxjjxjkx

Bugünde çıkmış sanırım dün çıktığı kadını aramak için. X de gördüm daha bakmadım jxjxjx
++ görüşmeye gittiği kadınlardan bağ yaprağı, turşu, zeytin peynir vs yöresel şeyler de alıyormuş son kadın 3 kilo da bayram eti getirmiş

Üst Alt