Hoş bulunan biri ile iletişime geçme yolları

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Xasthur kizin gazozuna ilac atmakla ayni sey bu her iki durumda da kuz bayilacak sen istedigini alacaksin. Gazozuna ilac at.
Dostum gazoza ilaç atmak acizlerin işidir. Ben sadece size bir grizgah sundum kullanıp kullanmamak size kalmış. Ben de işe yaramıştı lşaksdaşls

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
İste kiz bayilacak o sozlerle ...
Bayılmaz merak etme orada önemli olanın ironi olduğunu bilmesi. Tabi gidip de her kadına bu espiri anlayışı ile yaklaşamassın
Bazıları bunu çocukca , bazıları cringe ama bazılarıda sarkastik bulucaktır. Ve en barizi senin her kadına böyle yaklaşacağından da bir nebze emin olucaktır. Dostum duygusal olabilirler ama kesinlikle aptal değiller .d

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
ona gidip "ahhhh çok kötüyüm bayılıcam sanırım" diğin oda size ne oldu derse "seninle tanışmassam ölücem hastalığına yakalandım sanırım" demek işe yarayabilir.
Ayyyy @Xasthur instagram kız sayfalarının sözleri bunlar

simbat

Gümüş Üye
Bayılmaz merak etme orada önemli olanın ironi olduğunu bilmesi. Tabi gidip de her kadına bu espiri anlayışı ile yaklaşamassın
Bazıları bunu çocukca , bazıları cringe ama bazılarıda sarkastik bulucaktır. Ve en barizi senin her kadına böyle yaklaşacağından da bir nebze emin olucaktır. Dostum duygusal olabilirler ama kesinlikle aptal değiller .d
Bizim hangisini bulmamiz gerek .yani genclerin.

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Bizim hangisini bulmamiz gerek .yani genclerin.
bir şey bulmak yerine en azından doğru kişiyi bulmayı ümit etmekten başlamalısın dostum. Benim amacım sadece zararsız bir espiri .d

Es1967

Altın Üye
Her tarafını rahatsız edecek şekilde süzerim.
O da ne arıyorsunuz der.
Sizinle tanışmak için bahane arıyordum derim. Yürürüm ordan

uchiha

Haybeden..
Platin Üye
sigara içiyorsa , sigara iste, çakmak değil sigara aslında bunu kullanmıyorum amaaaaa şuan alabilecegim yerler uzakta ve sen ordan bakınca paylaşımcı biri gibi duruyorsun sonrasını ayarlarsın işte

şarjın bitmiştir ve birni araman gerekiyirdur olabilir yani insanlik halleri , telefonundan bi arama yapıp yapamayacağinı sorarsın ve sonra centilmen bir erkek olarak kahve ile teşekkür edebilirsin.

ne bileyim ögrencilik zamanlarıyza yaaaaaaa nörallll notları sende var mı dersin , ne nöralı falan der , sen de ben seni bizim bölümden birine benzettim kusura bakmaaa eeeee sen ne okuyosun....

yaa daa gidersinn "Bak saçma sapan bahanelerle gelmeyi çok düşündüm ama ilk göz göze gelişimiz yalandan olmasın istedim " dersin.
sonrasına bakarsın işte

Eros

Ruhumun Ruhu
Altın Üye
Her yolu dener, yeni yollar arar, hediyeler yollar kendimi unutturmam

Üst Alt