Geçmişten Günümüze Erkekler

Alice

Altın Üye
ah erkolar sandalyesi çekilip buyur edilesi erkolarrr
Buluşmalara elimizde çiçekle gidip, diz çöküp teklif edip, yüzük takma zamanındayız. Trip atarsa nazlarız, yanaktan makas alırız atla yavru ben götürcem metro ile gidemezsin götünü ellerler dicez 🚬

hebele hübele

Altın Üye
Buluşmalara elimizde çiçekle gidip, diz çöküp teklif edip, yüzük takma zamanındayız. Trip atarsa nazlarız, yanaktan makas alırız atla yavru ben götürcem metro ile gidemezsin götünü ellerler dicez 🚬
ohooo benim dişil enerji eksilere düştü

Zeze

Gümüş Üye
Bu forumda ki erkek düşmanlığı beni öldürecek. Eskiler zaten düşmandı da yeni üye olan hanımefendiler de anında düşman kesiliyor. Üzüm üzüme baka baka kararırda bu kadar da çabuk olmaz ki :)
Hayatlarında onlara değer veren bir erkeğe denk gelmedikleri için mi acaba 🤔

Alice

Altın Üye
Hayatlarında onlara değer veren bir erkeğe denk gelmedikleri için mi acaba 🤔
Görüyoruz forum erkeklerini de....................... Bir çiçek almayı hediye almayı çok gören.......... Yada forumda erkeklik mi yapmak için öyle davranıyorlat normalde romantizm mi akıyor acaba?

Zeze

Gümüş Üye
Görüyoruz forum erkeklerini de....................... Bir çiçek almayı hediye almayı çok gören.......... Yada forumda erkeklik mi yapmak için öyle davranıyorlat normalde romantizm mi akıyor acaba?
sen de haklısın küçük azınlıkların davranışları ile genelleme yapmak ne kadar sağlıklı ve doğru olur demi. o yüzden hep ruhu güzel insanlarla karşılaşmayı umut edip dualarımız da isteyelim.

Alice

Altın Üye
sen de haklısın küçük azınlıkların davranışları ile genelleme yapmak ne kadar sağlıklı ve doğru olur demi. o yüzden hep ruhu güzel insanlarla karşılaşmayı umut edip dualarımız da isteyelim.
İnşlhh zeze en yakışıklı erkekler bize çıksın '))

NF.

Kadın arkadaşlarım, hemcinslerinizde gerçekten hak edenler bütün genel geçer kriterlere sahip kişilerle hayatlarını birleştirebiliyor.
Hak etmiyorsunuz ki denk gelemiyor ve sızlanıyorsunuz burada. :))

Alice

Altın Üye
öyle deme işte nice afeti devranlar geldi geçti yüzü güzel ruhu çöpler. hayırlısı diyelim
Ruhu mu? Şairler bile kaç kadına aşk şiiri yazdı, aynı kadın için düşman oldular. Erkeğin ruhu olduğuna inanmam. Erkeğin zevki var o da libido düşüne kadar sonrası Uzay boşluğunda kocaman hiçlik

CipraLex

Gümüş Üye
Ruhu mu? Şairler bile kaç kadına aşk şiiri yazdı, aynı kadın için düşman oldular. Erkeğin ruhu olduğuna inanmam. Erkeğin zevki var o da libido düşüne kadar sonrası Uzay boşluğunda kocaman hiçlik
Beyler sessiz sessiz kenardan geçin. Mevzu ayyuka çıkmış. Sesetmen..:D

Fakat şunu demeden geçmeyeyim. O şairler o şiirleri ruhlarına mı yazdı. Yazdılarsa kocaman bir helal olsun benden ama asla inanmam...:D

Alice

Altın Üye
Beyler sessiz sessiz kenardan geçin. Mevzu ayyuka çıkmış. Sesetmen..:D

Fakat şunu demeden geçmeyeyim. O şairler o şiirleri ruhlarına mı yazdı. Yazdılarsa kocaman bir helal olsun benden ama asla inanmam...:D
Canım CipraLex aynı anda kaç kadına aşık olabilir erkek yada birini bırakıp diğerine geçtiğinde yenisini ne kadar derin sevebilir? Şairler şıpşevdi!

CipraLex

Gümüş Üye
Canım CipraLex aynı anda kaç kadına aşık olabilir erkek yada birini bırakıp diğerine geçtiğinde yenisini ne kadar derin sevebilir? Şairler şıpşevdi!
Adı aşk değil ki. Dedim mevzuyu çözmüşsün diye..:D Boşa mı dedim..:D En güzel en ateşli hatun bir erkek için sürüm sürüm süründüren peşinde koşturan hatundur...:D

Alice

Altın Üye
Adı aşk değil ki. Dedim mevzuyu çözmüşsün diye..:D Boşa mı dedim..:D En güzel en ateşli hatun bir erkek için sürüm sürüm süründüren peşinde koşturan hatundur...:D
Erkekler peşinde koşma işini bıraktılar çoktan ')) onlar da küsüyor

Raison Detre

- . -
Altın Üye
Erkekler peşinde koşma işini bıraktılar çoktan ')) onlar da küsüyor

Erkekler kırılabilir ama küsemez böyle mi oluyor hesap?, yoksa hem kırılamaz hem küsemez mi ? Hangi şartlarda erkekliğine bok sürdürmemiş oluyor ?

Kadınlar komik, erkekler hala aynı.

Alice

Altın Üye
Erkekler kırılabilir ama küsemez böyle mi oluyor hesap?, yoksa hem kırılamaz hem küsemez mi ? Hangi şartlarda erkekliğine bok sürdürmemiş oluyor ?

Kadınlar komik, erkekler hala aynı.

Erkekler flörtte başarılı, sevgilide değil

Raison Detre

- . -
Altın Üye
Erkekler flörtte başarılı, sevgilide değil

sence olabilir evet, herkesin hikayesi farklı.

Spesifik olarak kaç sevgili deneyimlemiş olabilirsin ki ?

Ancak genellersek sevgililikte iyi olup, daha sonra skilmedik bir kulağının arkası kalan mağdur, iyi ve yalnız adam dolu ortalık @Alice .

Konu başlığına ilişkin olarak ;İki kadının faali adamın canlı yayınında onlarca kadının “beni karın yap” diye mesaj yazdığı bir ülkede yaşıyoruz, işinde gücünde, tek derdi sevişmek olan adamları boklamayın.

Gereksiz anlamsız bir feminizm rüzgarı esiyor forumda.

Alice

Altın Üye
sence olabilir evet, herkesin hikayesi farklı.

Spesifik olarak kaç sevgili deneyimlemiş olabilirsin ki ?

Ancak genellersek sevgililikte iyi olup, daha sonra skilmedik bir kulağının arkası kalan mağdur, iyi ve yalnız adam dolu ortalık @Alice .

Konu başlığına ilişkin olarak ;İki kadının faali adamın canlı yayınında onlarca kadının “beni karın yap” diye mesaj yazdığı bir ülkede yaşıyoruz, işinde gücünde, tek derdi sevişmek olan adamları boklamayın.

Gereksiz anlamsız bir feminizm rüzgarı esiyor forumda.
Yaa tabi tabi sen gidip televizyonların saçma sapan cinayet ve aşk karmaşasını örnek ver. Hepimiz yufkacıya da kaçalım kolları kaslı diye '))

Üst Alt