Soru fiyat performans açısından en uygun dolap ne ve nerede alınır?

eve bir gardrop alacam iyi bir modeli nerede bulabilirim. var mı tavsiyesi olan. ya da yaptırsam mı dolap o da bir seçenek iyi bir mobilya marangozcusu bulup.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
eve bir gardrop alacam iyi bir modeli nerede bulabilirim. var mı tavsiyesi olan. ya da yaptırsam mı dolap o da bir seçenek iyi bir mobilya marangozcusu bulup.
Ben yaptırdım yıllardır kullanıyorum evimdeki çoğu eşyayı değiştirdim ama eşek ölüsü gibi dolaplarım, hiçbir şey olmadı

Uzun ömürlü olsun dersen çizip yaptır. Hem ölçüsü evine göre olur hem kullanışlı olur

Çünkü satın aldıklarında her malzeme mdf olmayabiliyor kapağından iç raflarına kasaya dek istediğin malzemeden yaptır gitsin

Ben yaptırdım yıllardır kullanıyorum evimdeki çoğu eşyayı değiştirdim ama eşek ölüsü gibi dolaplarım, hiçbir şey olmadı

Uzun ömürlü olsun dersen çizip yaptır. Hem ölçüsü evine göre olur hem kullanışlı olur

Çünkü satın aldıklarında her malzeme mdf olmayabiliyor kapağından iç raflarına kasaya dek istediğin malzemeden yaptır gitsin
teşekkürler en mantıklısı yaptırmak galiba

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
teşekkürler en mantıklısı yaptırmak galiba
Geçici kullanacaksan tavsiye etmem herhangi bir yerden aldığın da 1 2 yıl idare eder

Ama yaptırınca hiç eskimiyor insan sıkılıyor yıllarca fjxjxj boyatabilir kapaklarının desenlerini değiştirebilirsin ama :d

50 tl yatirim ile 5 liralik cevrim ile elde ettigim kazanc😜😜😜iyi ki varsin

Moderatörün son düzenlenenleri:

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Fiyat performans olsun diyorsan spotcudan al @forum2024 uzun süre kullanmam tayinim çıkar taşımaya değmez, öğrenciyim burda bırakır giderim dersen yani

Üst Alt