Fenerbahçe-Beşiktaş | Süper Lig | 27. Hafta

RumuZNeyimE

Coruscant Galaktik Cumhuriyet'in Baş Kenti
Bronz Üye
Fenerbahçe ile Beşiktaş 22/23 Süper Lig 27. hafta maçında karşı karşıya geliyor. tarafından yönetilen Fenerbahçe-Beşiktaş maçı, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynanıyor. Fenerbahçe-Beşiktaş maçı canlı takibini www.forumsal.org'den yapabilirsiniz.

Takımlar: Fenerbahçe-Beşiktaş

Maçın Tarihi ve Saati: 02.04.2023 / 20:30

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
alanya maçını izlemedim, nası kanser ola ola kazanmışız ama :honk:
sanırım ben bu durumu toteme dönüştürcem arkadaşlar, varlığım fenerbahçeye zarar veriyo .s.s bir miktar da bu yüzden twitter kapattım zaten, sürekli yazılanları oku odalarda konuşanları dinle falan, sonra da neden puan kaybediyoz .s.s benim yüzümden hep .s.s
yaşama tutunmam için şampiyon olman gerektiğinden mütevellit kalan maçları izlememeyi vacip kıldım...

--

yalnız forumsal.org bu forumsal değildir, hiç buradan maç takip etmedik biz :honk:

RumuZNeyimE

Bronz Üye
alanya maçını izlemedim, nası kanser ola ola kazanmışız ama :honk:
sanırım ben bu durumu toteme dönüştürcem arkadaşlar, varlığım fenerbahçeye zarar veriyo .s.s bir miktar da bu yüzden twitter kapattım zaten, sürekli yazılanları oku odalarda konuşanları dinle falan, sonra da neden puan kaybediyoz .s.s benim yüzümden hep .s.s
yaşama tutunmam için şampiyon olman gerektiğinden mütevellit kalan maçları izlememeyi vacip kıldım...

--

yalnız forumsal.org bu forumsal değildir, hiç buradan maç takip etmedik biz :honk:
Eskiden burada Rumuzneyime yoktu artık var. Belki sıkılmaz çıkmazsam canlı paylaşımlar yaparım. Zaten herkesin burnu havalarda kime güvensek hemen siliyorlar. konuşacak kişi kalmayınca da can sıkıntısından gideriz.

pumpkin

Elmas Üye
Eskiden burada Rumuzneyime yoktu artık var. Belki sıkılmaz çıkmazsam canlı paylaşımlar yaparım. Zaten herkesin burnu havalarda kime güvensek hemen siliyorlar. konuşacak kişi kalmayınca da can sıkıntısından gideriz.
ayy dedikoduya gel nbmdnmö
2 günde kim sildi seni hgjdhjk

pumpkin

Elmas Üye
Vallahi davet ettiler gittik sonra hemen sildi. Anlamadım sebep de söylemedi. Hani çirkinim de dedim.
nereye gittin kız anlatsana, beni neden çağırmadınız.... aşk olsun yaa .s.s dedikodu gıybet kaos entrika var ve beni çağırmıosunuz .s.s

RumuZNeyimE

Bronz Üye
nereye gittin kız anlatsana, beni neden çağırmadınız.... aşk olsun yaa .s.s dedikodu gıybet kaos entrika var ve beni çağırmıosunuz .s.s
Söylemem söz verdim. Ya bi gazoz içeriz iftar sonrası yürüyüş yapar yediklerimizi eritiriz dedi. Kabul ettim beni görür görmez arabaya gideyim cüzdanim araba da dedi bir daha da gelmedi sahura kadar aynı yerde bekledim.

pumpkin

Elmas Üye
Söylemem söz verdim. Ya bi gazoz içeriz iftar sonrası yürüyüş yapar yediklerimizi eritiriz dedi. Kabul ettim beni görür görmez arabaya gideyim cüzdanim araba da dedi bir daha da gelmedi sahura kadar aynı yerde bekledim.
kıyamam yaaa :((((
isim ver taş üstünde taş omuz üstünde baş bırakmayalım reyizz.....................

RumuZNeyimE

Bronz Üye
kıyamam yaaa :((((
isim ver taş üstünde taş omuz üstünde baş bırakmayalım reyizz.....................
Asıl sorun emojilerde ağlama yok onu nasıl çözücez belki senin yorumun çok duygusal ağlamak istiyorum.

İsim bilmiyorum kullanıcı adı var onu versem olur mu?

pumpkin

Elmas Üye
Asıl sorun emojilerde ağlama yok onu nasıl çözücez belki senin yorumun çok duygusal ağlamak istiyorum.

İsim bilmiyorum kullanıcı adı var onu versem olur mu?
ben olsam eklerdim emojileri tepkileri ama exim uyuşur yapmaz .s.s
ver ver nick ver :dyg:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Güya beşiktaşlıyım neye niçin oy verdiğini bilmeyen seçmen gibiyim
takımdan haberim yok

• sigara
Tepkiler: CaT

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
beşiktaş alır gibime geliyor fener alamazsa sorun yaşar onun içinde çok önemli , güzel maç olacak

• sigara

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Bacak kasları güzel başka bir sebeple maç izlemeye gerek yok 😜

• Sırıt
Üst Alt