Soru Feminizm hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Boş iş. Feminazi oluyorlar genelde zaten.

WarrenBuffett

Uzaklaştırıldı
Feminizm normalde kadın haklarını savunur ama ülkemizdekiler Feminazi. Erko erko diye triplere girerler, sonra kız kıza parti yaptıklarında ellerinden Tinder uygulamasını düşürmezler. Hz. Mevlana'nın dediği gibi ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.

Şimdi bu Feminazilerin başına translar bela oldu. Herifler sakallı bıyıklı halleriyle, 8 Martta meydanlara çıkıp "biz daha kadınız" diyorlar. Yarattıkları canavarla şimdi onlar uğraşsınlar. Kısacası feminizm bir kadın için normal olabilir ama, feminazilik öncelikli olarak kadınların başına bela olmuştur.

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Feninizmin cikis nedenlerini tetikleyen olaylara,benim de bir cift sözüm var elbet.

en iyi savunucusunun bile bir yerden sonra bireysel çıkarcılığına uydurduğu görüş biçimi.

Feminizm normalde kadın haklarını savunur ama ülkemizdekiler Feminazi. Erko erko diye triplere girerler, sonra kız kıza parti yaptıklarında ellerinden Tinder uygulamasını düşürmezler. Hz. Mevlana'nın dediği gibi ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.

Şimdi bu Feminazilerin başına translar bela oldu. Herifler sakallı bıyıklı halleriyle, 8 Martta meydanlara çıkıp "biz daha kadınız" diyorlar. Yarattıkları canavarla şimdi onlar uğraşsınlar. Kısacası feminizm bir kadın için normal olabilir ama, feminazilik öncelikli olarak kadınların başına bela olmuştur.
Feministler sadece kadın hakları değil eşitlik için mücadele ettiklerini söylemiyormuydular ( ikisinin aynı şey olduğunu sanmıyorum biri daha alt küme gibi ) bide trans olayı bütün dünyadaki feministlerin başına bela olmuş gibi en son şu trans yüzücü olayında öyle gözüküyordu.

Lastearth

Gümüş Üye
Nickinden korktum 😬 biz bilmiyorum onları 🙄 😁

Üst Alt