Esra Ezmeci Kocam Başkasına Cinsel Organına Fiyonk Takıp Resim Atmiş

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz

CipraLex

Gümüş Üye
Bu klasik bir erkek davranışı. Gerçi fiyonk biraz abartı olmuş sanırım ama...:D

• Haha
Tepkiler: CaT

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
eski sevgilimin bi tişörtü vardı o geldi aklıma
siyah
kırmızı hediye paketi desenleri var işte
a gift from god to women yazıyordu galiba üstünde.....

şimdi düşündüm de bunu eski sevgilileri falan almış olabilir, o an aklıma gelmemişti ama bence bi erkek kendine böle bi tişört alıp giymez yaa :honk:

tamam ben doktor olamasak da hastamız çok yazan bi tişört almıştım, uyurken giyiyordum ama erkekler yapmaz bence bunu :honk: hem ben sadece mecaz olmadığından şey etmiştim gerçekti yani :honk:

S

Silinen üye 831

Sen öyle deyince gugılladım CipraLex ciğim ama bana pek daşşşşş daşşşşş kategorisinde gelmedi nedense. Epey bir estetik ve bol miktarda boya badanası mevcut. Hasar geçmişine de bakmak lazım tabi Tramerden ama ben pek beğenmedim ne diyim.

CipraLex

Gümüş Üye
Sen öyle deyince gugılladım CipraLex ciğim ama bana pek daşşşşş daşşşşş kategorisinde gelmedi nedense. Epey bir estetik ve bol miktarda boya badanası mevcut. Hasar geçmişine de bakmak lazım tabi Tramerden ama ben pek beğenmedim ne diyim.
Estetik olsa ne olur olmasa ne olur. Boya badana da çok şey değil nasılsa karanlıkta çok farketmez..:D Eskileri kurcalamayalım bence. Çok kurcalamamakta fayda var..:D

S

Silinen üye 831

Nefes mühim. Gerisi bir şekilde hallolur mutlaka. Gerçi hallolmayacak durumlarda var ama bu ablamız o durumlara dahil değil..:D
Ayakları üzerinde durabilse senin için tam süper olacak belki de😁 düşmesin yani ayakta durabilsin en azından bir süre

• Wow

CipraLex

Gümüş Üye
Ayakları üzerinde durabilse senin için tam süper olacak belki de😁 düşmesin yani ayakta durabilsin en azından bir süre
Ayakta durmasına gerek yok. Dizleri üzerinde dursun kafi. Gerçi oda çok möhim değil. Ona da çeşitli çarelerim var..:D

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Fiyonk meselesi ne oldu tatlıya bağlandı mı

• Sırıt
Üst Alt