Dangal - Aamir Khan

De-Niro

Bronz Üye
dangal.jpg
Uzun zaman önce bir arkadaşım tavsiye etmişti,o zaman hayat koşuşturmasından izlemeye vakit bulamadım.Sonra da hafızamdan silinip gitti.Tevafuk bugün bir vesile ile film karşıma çıktı.Genel de izlediğim filmlerin konusunu açıyordum,lakin bu filmi ben de izlemedim.Dolayısıyla muhtevası hakkında hiç bir fikrim yok.Tüm bildiğim yönetmen koltuğunda Bollywood'un akıllı delisi Aamir Khan var.İzleyen varsa bilgilendirsin,boş bir filmse zaman kaybı yaşamayalım. :)

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Ben filmi çok sevmiştim. Bir Amir Khan klasiği nakış gibi işlemiş ve ustalıkla kurgulanmış. Kadının gücü öyle güzel anlatılmış ki. Küçük yaşta evlendirilen kızların, sadece çocuk doğuran ve ev işi yapmaya zorlanan kadınların durumları çok iyi anlatılmış. Film güldürürken aynı zamanda duygulandırıyor. Bir babanın ve kızlarının mücadelesini izlemek gerçekten şahaneydi.

De-Niro

Bronz Üye
Ben filmi çok sevmiştim. Bir Amir Khan klasiği nakış gibi işlemiş ve ustalıkla kurgulanmış. Kadının gücü öyle güzel anlatılmış ki. Küçük yaşta evlendirilen kızların, sadece çocuk doğuran ve ev işi yapmaya zorlanan kadınların durumları çok iyi anlatılmış. Film güldürürken aynı zamanda duygulandırıyor. Bir babanın ve kızlarının mücadelesini izlemek gerçekten şahaneydi.

Ben izlemedim @Lotus hanım süreside uzunmuş.Tavsiye eder misiniz?Neredeyse 3 saat boşa gitmesin zamanımız. :)

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Ben izlemedim @Lotus hanım süreside uzunmuş.Tavsiye eder misiniz?Neredeyse 3 saat boşa gitmesin zamanımız. :)
Bende üç günde izledim. Bir saati aşan filmleri böle böle izliyorum. Dikkatim dağılıyor. Aamir Khan'in filmlerini seviyorsanız bunu da seveceğinize eminim.

De-Niro

Bronz Üye
Bende üç günde izledim. Bir saati aşan filmleri böle böle izliyorum. Dikkatim dağılıyor. Aamir Khan'in filmlerini seviyorsanız bunu da seveceğinize eminim.

Hafta sonu,zihnimin berrak olduğu bir zaman diliminde izleyeceğim.Muhtemelen bir günde aralıksız izlerim.Daha sonra burada film hakkın da yazabilirim belki.Teşekkür ederim bilgiler için.

Süreyya

Spákona
Süper Mod
Bu filmi üc kez izledim.
Cok pozitif.

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
çok iyi bir film tekrar izlenebileceklerden..
ayrıca "laal singh chaddha" isimli amirr khan filmini şiddetle tavsiye ederim

Üst Alt