Chen

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Yikilsin dünya koymaz ki onaaa.

Melodram

in the end, we'll all become stories.
Bronz Üye
Paylaştığı şarkıları beğenmekteyim, eğlenceli ve farklı bir kafası var bence. Bi de bi ara yayıncı mıydı ben başkasıyla mı karıştırıyorum bilmiyorum şu an ama sesi güzeldi.
İlk defa üç noktasız yorum yaptım, gerildim...

Nobody

Teknik Admin
@Chen Sanal ortamda tanıdığım en anlayışlı hatun kişisi. Gereksiz takıntılardan kendisini arındırmış bir hatun. Onun, çoğu konuda pozitif olması onunla her konuştuğumda enerjimi zirve noktasına çıkarıyor diyebilirim. Kedileri çok sever, aynı zamanda kedimin de isim annesidir kendisi :d

Yazacak çok şey var onun hakkında, daha sonra buraya uğrayacağım.

scope

Bronz Üye
arada karsilasiyoz iyi gorunuyo

Turkuaz

Bronz Üye
Uyumlu birine benziyor. Cedric çizgi filmdeki chen ı hatırlatıyor

Karantina

Gümüş Üye
Evet uzun bir yazının ilk kelimeleri bunlar peşin söylüyorum okumayacaklar için netice kısmında kısa bir özet bırakacağım..

Bazen böyle canınız sıkılır yada yada sadece güzel zaman geçsin diye gittiğiniz bir yer vardır , sahil orneğin ,ambiansını sevdiğiniz bi kafe mesela..işte o sahilde deniz , o kafede atmosferdir kendileri...

Kimi zaman modunuz düşüktür çesitli sebepleri olabilir tabi hayat bu ya ve bizde insanız basittir düşmek , o zamanlarda kimimiz bir ritüel gerçeklestirir örneğin uzanıp tavana bakar yada kimimiz motive edici bir şarkı açıp dinleriz , kimimizin güç aldığı birileri vardır arayıp konuşuruz... işte o tavan, o şarki , o telefon konuşmasıdır kendileri..

Bezende insan soğuktur buz gibidir işte buna çoğu zaman yapacak çok birşeyimizde yoktur zordur erimek ,gülümsemek.. bu durumda kimimiz herdefasında gülmekten kırıldığımız bir video açar izleriz , kimimiz her hatırlandığında gülümseten bir anıyı düşünürüz , kimimizin neşesi etrafına sirayet eden mütedemadiyen manik arkadaşımız vardır onunla buluşuruz ..işte o video , o anı , o manik kişidir kendiler...

Bazen bişeylerin eksikliğini hissederiz , yemek yeriz geçmez , sevdiğimiz kitabın bize göre en vurucu yerini tekrar okuruz geçmez , sağı solu ararız geçmez , sonra öyle bir anda tv'nin yada pc'nin başında otururken birden bire farkına varırız geçip gitmiştir , dalmışızdır ve öylece unutup gitmişizdir , iste o eksikliği unutturacak zamandır kendileri..

Anlayışlıdırda hem öyle ki hayatı ikinci kez yaşadığını düşündürür zamanın ötesindedir anlayışı , ve zekidir bunu her cumlesinde hissettirir anlamak vardır birde anladığını hissettirebilmek, o hissettirebilenlerdendir...

Ve daha bir sürüşey var hepsini yazmak mümkün aslında fakat en nihayetinde bu sadece bir gönderi başlık ise bir kitabın konusu...

özet : efsa -lütfen bekleyin- nevi...!

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
ne desem az gelecek yazdığına hiçbir şey demeden şu duygusal atmosferi bozmadan çıkış yapayım şurdan

Teşekkür ederim

Cafuné

Altın Üye
Birebir tanışmadık ama gördüğüm kadarıyla çok pozitif ve neşe dolu 🌸
Ayrıca nicki de çok sevimli 🙂

CaT

🎈
Board Admin
İlk tanışmamızi hatırlar mi acep
Daha dün gibi hatırlarımız hep
Memefalcisiydi bizi taniştiran
Butik okul görevlisi kaynaştiran
@SleepleSsS in meme resimleri
Eğlenirken canım oldu kendileri

@Küboo mm

(olayı kımse anlamayacak ama biz biliyoz) kfkd

Nasil unuturumkiii Gecenin körüydü saat 4-5 sulari, ilk ozmn tanışmıştık, direk dedim bu @Chen Tam benlik biri, iyiki tanidim iyi varsin ❤

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
hic bir sey yazmadan bile anlatilabilicek adminiçe

o6SfpQ.jpg

Üst Alt