Bir Kahve fincanı birak, biri falına baksın ☕

Beatrice

Bronz Üye
20240517_110405.jpg

Ay Nolmuş nolmuşş

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
20240517_110405.jpg

Ay Nolmuş nolmuşş
Kızzz gecenin körü olmuş ne kahvesi buuuu 🤣🤣🤣🤣
Bi tanıdığın evlenecek 1 bilemedin 2 aya
Senin gidesin yok gibi için kararmış nası bi dert listesi tuttun nettin yaw
Herkes kısa kısa yorumlasın daha eğlenceli olur benden bu kadar 🤣🤣🤦🏻‍♀️ zaten çok anlamıyom

Beatrice

Bronz Üye
Kızzz gecenin körü olmuş ne kahvesi buuuu 🤣🤣🤣🤣
Bi tanıdığın evlenecek 1 bilemedin 2 aya
Senin gidesin yok gibi için kararmış nası bi dert listesi tuttun nettin yaw
Herkes kısa kısa yorumlasın daha eğlenceli olur benden bu kadar 🤣🤣🤦🏻‍♀️ zaten çok anlamıyom
Ay anca attım ya :d düğün dernek işleri bitmez zaten bizde nerden bildin inanamıyorummmm haha :D ama Bi dk ben sandımki pelerin giymiş biscolata erkeği yorumluyor falları boşuna mı attım şimdi damn :Dd

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ay anca attım ya :d düğün dernek işleri bitmez zaten bizde nerden bildin inanamıyorummmm haha :D ama Bi dk ben sandımki pelerin giymiş biscolata erkeği yorumluyor falları boşuna mı attım şimdi damn :Dd
Eru bakıyormuş etiketliym onu bakar belkim
@Eru

Es1967

Altın Üye
Fala kim bakıyor ?
Her yer fincan ama fala bakan yok

Eru

Altın Üye
Müsait bir vakitte bakcam

Eru

Altın Üye
@Chen

Hadi bakiyim.

İçinde büyük bir tutku var bir şeye karşı. Çok büyük arzu hissediyorsun. Bu dert olmuş artık sana. Yiyip bitiriyor, kemiriyor içini. Her şeyin fazlası zarar derler ya? İyi bir şeye karşı olan bu tutku da o zarara dönüşmekte. Çok istediğin, olsun diye dua ettiğin birden fazla şey var. Biri bir adam ile ilgili. Diğerlerini bilmiyorum. Sanki aranın bozuk olduğu veya senden uzak olan bir adamla ilgili bir şeyler olsun istiyorsun. Onca koşuşturmanın, olan bitenin arasında özel olarak bu adama ayırmışsın kafanın bir bölümünü. Bunlardan ayrı olarak bir hedef belirlemişsin kendine, emin adımlarla ilerliyorsun. Fakat problem şu ki bu hedef senin çapında biri için basit bir şey. Belki de ulaştığın bir hedef. Fakat mutlu etmiyor seni. Ya da ulaştığında mutlu etmeyecek. Daha iyisini istemelisin. Sana sırtını dönmüş bir kadın var. Sen onu değil, o seni kaybetmiş. Sonucu bu olmuş. Yalnız kalmış. Pişman olmuş bu durumdan. Sana karşı yönelmiş bir şans var. Her neyin peşinde koşuyorsan, aslında şansına koşuyorsun. Durmadan ilerlemeye devam et, çok ama çok büyük bir şey olacak. Şansın pat diye dönecek. <3

Üst Alt