AsteriX

DJ
abi kadın erkek kankalığı goygoyu bi bitmedi mk yok ağa yok öylr bir şey yok sadece erkek için değil kadın için de yok birbirimizi yemeyelim daha önce de söylemiştim eger taraflardan bir cidden dost olarak falan görüyorsa ve aklına başka hiçbir şey gelmiyorsa sadece diğer tarafı hiçbir şekilde çekici bulmadiğindandır
aynen, benim dostum seksi bir hatundur diyebiliyorsak orda bi sıkıntı vardır :D

CaT

🎈
Board Admin
Kalbime belki iki kişi sığdırabilirim, ama arkadaşım dediğim kisiyi (çekici bulsam dahi) arkadaş olarak görebilirim.. sonuçta, her çekici bulduğum arkadaşımla da bisey yaşayacak halim yok 🚬

Serçe

Uzaklaştırıldı
Dost ve arkadaş dediğim hiç kimse ile en ufak bir yakın temasım olmaz. Çizgimiz bellidir bu konuda.
Evet teşebbüs eden oldu. Sildim her yerden sevgilim olacak olsan zaten baştan arkadaşım demezdim sana gerizekalı

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Kalbime belki iki kişi sığdırabilirim, ama arkadaşım dediğim kisiyi (çekici bulsam dahi) arkadaş olarak görebilirim.. sonuçta, her çekici bulduğum arkadaşımla da bisey yaşayacak halim yok 🚬
bu konuyu acilen masaya yatıralım cbdbd

• zany
Tepkiler: CaT

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Hepsi sanki sex machine.
Bir ton erkek tanidigim var,arkadas ve dost dediklerim.
Hicbirin de,ov gardin düsünce seni şey edecegim vibe i almadim.
Cirkin oldugumdan da olabilir.
Bilemiyorum Altan.

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
şöyle doğru olabilir;
arkadaş olunamayacak insan tipleri olduğu doğru.

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Hepsi sanki sex machine.
Bir ton erkek tanidigim var,arkadas ve dost dediklerim.
Hicbirin de,ov gardin düsünce seni şey edecegim vibe i almadim.
Cirkin oldugumdan da olabilir.
Bilemiyorum Altan.
sen de çirkinsen biz ork`uz hani bilmesek yutturjack

Promete

Uzaklaştırıldı
Popüler kültürün etkileri ve dejenerasyon! Kapitalizm ısrarla zihinleri zehirliyor. Kendi yaşadıkları yoz kültürü empoze ediyor. Evvela insan ilişkilerini deforme ediyor, sonra insanı bireyselleştiriyor.
Yani yorumlayacak olursam, kadın olgusu ve kadına bakış açısı mühim! Kadını veyahut erkeği sex objesi olarak nitelendirmek çürümüşlüktür. Çok güzel dostlarım var (kadın) hayatın her alanında kadın erkek kolektivizmine ihtiyaç varken, özellikle kadın zekasına ihtiyaç varken, kadını s.kilecek et parçası haline getirmek ahmaklıktır. Derim ve susarım.

Sysansi

知彼知己 百戰不殆
Bronz Üye
Popüler kültürün etkileri ve dejenerasyon! Kapitalizm ısrarla zihinleri zehirliyor. Kendi yaşadıkları yoz kültürü empoze ediyor. Evvela insan ilişkilerini deforme ediyor, sonra insanı bireyselleştiriyor.
Yani yorumlayacak olursam, kadın olgusu ve kadına bakış açısı mühim! Kadını veyahut erkeği sex objesi olarak nitelendirmek çürümüşlüktür. Çok güzel dostlarım var (kadın) hayatın her alanında kadın erkek kolektivizmine ihtiyaç varken, özellikle kadın zekasına ihtiyaç varken, kadını s.kilecek et parçası haline getirmek ahmaklıktır. Derim ve susarım.

"sikilecek et parçası" nedir :D ağzı bozuk insanım ben bile demem şunu hocam. İnsan dilinin altındadır aman deyim bak

Promete

Uzaklaştırıldı
"sikilecek et parçası" nedir :D ağzı bozuk insanım ben bile demem şunu hocam. İnsan dilinin altındadır aman deyim bak
Uyarın için teşekkür. Normalde ağzım bozuk değildir. Ben öyle görmüyorum. O evre görenlere sitemim.

Tuz

Maybe in Another Life...
Steve haklıdır...

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Steve haksız.

• Sad
Tepkiler: Tuz
Üst Alt