19 yaşındaki oğlu 29 yaşındaki üvey annesiyle kaçtı

Cherry

Platin Üye

Sosyal medya eşi ve oğlunun aşk yaşadığı iddiasıyla Müge Anlı'ya başvuran Umut Yetik'in iddialarını konuşuyor... Başından iki evlilik geçen Umut Yetik, 19 yaşındaki oğlunun 29 yaşındaki eşiyle kaçtığı iddiasıyla Müge Anlı'ya başvurdu. Benim ilk evliliğimden olan Mustafa Yetik ile 9 yıllık eşim ile Tuğçe Akpençe birlikte kaçtılar." dedi.​

Sosyal medya Umut Yetik'in iddialarını konuşuyor: 19 yaşındaki oğlu 29 yaşındaki üvey annesiyle kaçtı

Sosyal medya Umut Yetik'in iddialarını konuşuyor: 19 yaşındaki oğlu 29 yaşındaki üvey annesiyle kaçtı

Umut Yetik 8 yaşındaki kızını aramak için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Söyledikleriyle stüdyodakileri ve Müge Anlı'yı şaşırtan Yetik, kağıt üstünde boşandığı ikinci eşinin, ilk evliliğinden olan oğlu Mustafa ile kaçtığı ve yanlarında 8 yaşındaki kızları Melodi Naz'ı götürdüğünü söyledi. Evlendiğinde oğlunun 9 yaşında oğlunu belirten Yetik, tek derdinin 8 yaşındaki kızının velayetini almak olduğunu dile getirdi.

Sosyal medya Umut Yetik'in iddialarını konuşuyor: 19 yaşındaki oğlu 29 yaşındaki üvey annesiyle kaçtı - 1

BENİM TORUNUMUMU DOĞURACAK

Gözyaşlarına boğulan Yetik; "Bunlar tezgahı 1 yıl önceden planlamışlar. "Tuğçe beni boşanmaya ikna etti. boşanırsak bir kozmetik dükkanı açarız, kadın yardımlarından faydalanırız deyip beni boşanmaya ikna etti. Biz sadece kağıt üzerinde boşandık, böyle bir şey aklıma gelmeyeceği için çocuğun velayeti anneye verildi. Kendi ağızlarıyla 10 aydır birlikte olduklarını itiraf ettiler. Bu kadın bu şahıstan hamile kalsa benim torunumumu doğuracak." dedi.

Sosyal medya Umut Yetik'in iddialarını konuşuyor: 19 yaşındaki oğlu 29 yaşındaki üvey annesiyle kaçtı - 2

"KUMPAS KURDULAR"

Boşandığı eşi ve oğlunun kendisine kumpas kurduğunu belirten Yetik; "Bana bir kumpas kurup kaçtılar. 30 Mart gecesi oğlum ısrarla bana kuaför müşterimizin aradığını, ısrarla oraya gitmemiz gerektiğini söylediler. Araç geldi, araca bindim, 15 dakika sonra jandarma ekipleri aracı durdular, çantamdan birkaç yasaklı madde çıktı. İfademi verdikten sonra beni serbest bıraktılar. Çünkü benim geçmişimde suç dosyası yok, kendimden çok eminim. Hastaneden hep birlikte çıktıktan sonra bana ne olduğunu sordular. Ben temiz çıkarsam bunu yapan kişinin kumpastan yargılatacağımı söyledim, ne olduysa bu blöften sonra oldu. O gün 9'dan sonra ne Tuğçe'nin ne de Mustafa'nın telefonlarına ulaşamadık, beni hapse attıracaklardı başaramayınca kaçtılar." ifadelerini kullandı.

İLİŞKİ İDDİASINI KABUL ETTİ

İddiaların odağındaki Tuğçe Akpençe, canlı yayına bağlandı. Kocasından şiddet gördüğünü söyleyen ve birlikteliğini kabul eden Akpençe, üveyle oğlu ile ilişkisinin 8-9 ay önce başladığını söyledi.

View: https://youtu.be/3IIAp3rjFdg?si=GnIiCnHVzn8mEgJJ

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Adam kac yasinda?

Cherry

Platin Üye
Cocuk yasta bir kizi kari yapmis galiba kendine, ondan sordum yasini.

akrabasiymis uzaktan sanirim..

o ayri olayda..

oglu kadina kaciyor ama birlikte bir kiz cocugu var.
Das war an der ganzen Sache sehr schlimm..

Kadin hamile kalsa cocuktan , öz kizinin halasimi olucak kardesimi..

Süreyya

Spákona
Platin Üye
41 yaşında. Oda 2. Karısını 17 yaşında almış. 9 yaşında imiş kaçtığı üvey oğlu. 18 girince kaçmışlar 😂
Demek evde, o oglani kendine yakin gördü, psikolojik normal degil cünki.
Evliligi her zerresinde redetmis cünki

Cherry

Platin Üye

evet birde cocuk 18`ine girmeden iliskileri baslamis..
Kadin sanirim bir de cocuk istismari yüzünden yargilanacak.

Tupac

Gümüş Üye

Bir görüntü gösterdiler. Çocuk elini öpüyor ama belli üvey anne de çocuk. Eee koca ile kuşak farkı var. Oğlan ile akran sayılır. O ince çizgi çok tuhaf. Ha artık iş nasıl bu boyuta gitti oda ayrı konu. Yeni olan bişey diyorlar kaçanlar ama öyle olmadığı aşikar. İşin kötü tarafı üvey anne de kocadan 1 kız çocuğu yapıyor. Onu da götürüyorlar. Sonra kıza evlendiklerini vs anlatıyorlar. O kızı çocuk esirgeme kurumu aldı. Neler oluyor güzel ülkemde.. içler acısı..

Süreyya

Spákona
Platin Üye
akrabasiymis uzaktan sanirim..

o ayri olayda..

oglu kadina kaciyor ama birlikte bir kiz cocugu var.
Das war an der ganzen Sache sehr schlimm..

Kadin hamile kalsa cocuktan , öz kizinin halasimi olucak kardesimi..
Ja haklisin..ensest von vorne bis hinten..
Anne anne de, kiz cocugu da, abisinin cocuguna kardes diyecek...her yerde büyük babanin genleri, her yerde

Cherry

Platin Üye
Ja haklisin..ensest von vorne bis hinten..
Anne anne de, kiz cocugu da, abisinin cocuguna kardes diyecek...her yerde büyük babanin genleri, her yerde

evet , yani o adam dünyanin en kötü adami olsada bilmiorum.
Yani yapilaacak en büyük kötülügü kadin yapmis oldu .

Süreyya

Spákona
Platin Üye
evet , yani o adam dünyanin en kötü adami olsada bilmiorum.
Yani yapilaacak en büyük kötülügü kadin yapmis oldu .
Acaba?
Cocuk yasta evlendirilen kizlarin travmasi,hafife alinacak sey degil canim Cherry.
Onlar yasca büyük olan ve hic isinamadigi kisi tarafindan,her defasinda tecavüze ugruyorlar gibi hisederler.
Akli dengesi yerinde oldugunu sanmiyorum.

Cherry

Platin Üye
Acaba?
Cocuk yasta evlendirilen kizlarin travmasi,hafife alinacak sey degil canim Cherry.
Onlar yasca büyük olan ve hic isinamadigi kisi tarafindan,her defasinda tecavüze ugruyorlar gibi hisederler.
Akli dengesi yerinde oldugunu sanmiyorum.

Kadinin akli dengesi yerinde olmadigi kesin. Garantiert degil.
ama simdi kücük kiz büyüyünce nasil olucak ?

18 yasindaki cocuk da normal degil..

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Kimse Türkiyeye bedevi çölü, ortadoğu memleketi, bağnaz falan demesin yav.

Yaşanan olaylara bak. :D

Es1967

Altın Üye
Çok aşağılık olaylar.
Eskiden bu tarz programlar yoktu duymuyorduk keşke yine duymasak

Üst Alt