The Puppetman

405e3b885a83f54b673e2a142b240fc8-236x350.jpg

The Puppetman, 2023 yılında vizyona giren bir korku filmidir. Film, oyuncak bebek koleksiyoncusu olan ve gizemli bir şekilde kaybolan bir adamın hikayesini anlatmaktadır. Filmde, adamın kızı Alyson (Alyson Gorske) ve annesi Caryn (Caryn Richman), babalarının kayboluşunun ardındaki sırrı ortaya çıkarmak için eski evlerine dönerler. Ancak evde, babalarının yarattığı korkunç kuklalarla karşılaşırlar. Bu kuklalar, onlara işkence etmek ve öldürmek için canlanmaktadır. Filmde ayrıca Michael Paré de rol almaktadır.

The Puppetman, yönetmenliğini ve senaristliğini Brandon Christensen’in yaptığı bir filmdir. Film, korku türünün klişelerini kullanarak izleyiciyi gerilim dolu bir atmosfere sokmaktadır. Filmdeki oyunculuklar, efektler ve müzikler de başarılıdır. Film, 1 ödül ve 1 adaylık kazanmıştır.

Film, Roger Ebert’in sitesinde şöyle eleştirilmiştir: "The Puppetman, çalılığın etrafında dolaşmaz. Yönetmen Brandon Christensen’in yüzeysel korku filmi, saldırganca açık bir notla başlar: Gergin ve katı David (Zachary Le Vey) mutfakta yürür, ağzı sıkıca sıkılır." Film, izleyiciler tarafından da karışık yorumlar almıştır. Bazıları filmi korkutucu ve sürükleyici bulurken, bazıları da filmi tahmin edilebilir ve sıkıcı bulmuştur.

The Puppetman izlemek için : https://korkuizle.com/kuklaci-the-puppetman-izle/

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Kendimi korku filmi izlemeye hazır hissetmiyorum :emrah:

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Kaydettim izlerim çok geçmeden merak ettim.
Teşekkürler :kiskis:

Üst Alt