Senin Takıntın Ne?

alcatraz

🍻
Elmas Üye
uyurken ya da dışarı çıkarken buzdabı ve modem hariç fişte birşey bırakmamak.
2 dk bi yere gitsem bile kapıyı 3 kere kitlemek
evde olmasam dahi kapıda ayakkabı bırakmak
telefonumun sürekli yanımda olması. uyurken dahi.
telefon ve pc'de arama hariç diğer tüm bildirimlerin kapalı olması
canım birşey yemek/yapmak/gitmek çekiyorsa onu illa ki yemem içmem yapmam şart...

televizyon izlerken, etrafında anlamsızca duran ''süs, bardak, şişe vb.'' ürünlerin göz ucumdan alamam ve beni çıldırtan bir duruma götürmesi ;d

Eru

Altın Üye
Daire, kare veya dikdörtgen şekillerin etrafını veya köşelerini, 2 kez sağa, 1 kez sola ve 1 kez sağa doğru saymak.
Yemek yerken elime bulaşan yağ, un veya benzeri maddeleri anında silmek. Mecbur kalmadıkça el ile hiçbir gıdaya dokunmamak.
Ağız şapırtısına dayanamamak.
Duşta, denizde veya herhangi bir suyun altında gözlerimi kapatamamak. Suyun altında olmaktan korkmak.
Çok büyük yapılara bakamamak. Belgesel veya videolardaki gezegen, yıldız veya benzeri boyutlardaki uzay cisimlerine bakamamak.
Yüzümde siyah nokta, yağ noktası veya sivilce gibi şeyleri biriktirmemek, temiz tutmak.
Domates, biber, patlıcan gibi sebzelerin piştikten sonra üzerlerinde bulunan zar-kabuklarını yiyememek.
Mikrofonsuz, canlı canlı şarkı söylerse biri bana bakarak, gözlerim doluyor bir de. Engelleyemiyorum.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ne takıntım var la aklıma gelmedi oha sizinkileri okuyunca bi şaşırıverdin 🤣🤣🤣🤣
Yok hatırlatamadım bir ara artık yazarım 🤣🤣🤣

NF.

Bronz Üye
Arabanın kapısını kilitledikten sonra bi kaç adım atıp kilit tuşuna tekrar basmak.

Üst Alt