Defalarca kez başladım okumaya, 20-30 sayfa sonra bıraktım bir sebepten. Aslında karakterleri falan hepsini ezbere biliyorum da, okumak farklı tabi.

Zamanımız var. Öyle çıtır çerezlik kitaplar da değiller zaten. Tekrar tekrar okuruz böyle. :))
Hazır olunca okursun dediğin gibi dur bir bakayım diyeceğin kitaplar değil zaten aşinasın kolay olur senin okuman :)) Ben hala yüzüklerin efendisinin kralın dönüşünü okumadım mesela :D

• Haha
Tepkiler: Eru

Eru

Altın Üye
Hazır olunca okursun dediğin gibi dur bir bakayım diyeceğin kitaplar değil zaten aşinasın kolay olur senin okuman :)) Ben hala yüzüklerin efendisinin kralın dönüşünü okumadım mesela :D

Hocam bunlar bir ömür geçirilmesi gereken kitaplar. Kitap deyip geçiyoruz ama öyle değil işte. Külliyat var. KOskoca bir evren var. Asimov'un vakfı nasıl zor ve ömür gerektiren bir seri ise, Dune nasıl öyleyse, bu da öyle aslında. ben zevk alıyorum tekrar tekrar okumaktan veya bunlarla ilgilenmekten. :D

Hocam bunlar bir ömür geçirilmesi gereken kitaplar. Kitap deyip geçiyoruz ama öyle değil işte. Külliyat var. KOskoca bir evren var. Asimov'un vakfı nasıl zor ve ömür gerektiren bir seri ise, Dune nasıl öyleyse, bu da öyle aslında. ben zevk alıyorum tekrar tekrar okumaktan veya bunlarla ilgilenmekten. :D
Küülliyata giremem aga o kadarı beni aşar ben gidebileceğim yere kadar gittim valinoru gördüm zevkimi aldım çıktım çok canım isterse açıp göz gezdiriyorum geçiyor :D Yoksa asimovda dune da kardeşimiz gibidir yani ama bir yere kadar :))

• Haha
Tepkiler: Eru

Eru

Altın Üye
Haklisin, eee ne zaman alcan ;p

Bu gece uyumayı düşünmüyorum. Yarın öğlene doğru falan çıkarım dışarı. Hem uykum açılmış olur hem de çiçek alırım. Nasıl fikir? Zehir gibiyim yine.

• Haha
Tepkiler: CaT

Tuz

💫 Maybe in Another Life...
Gümüş Üye
Eru ne güzel bulgur pilavı yapmışsın eline sağlık

Üst Alt