Kayınvalidene Anne Diyebilir misin?

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Dance Dancing GIF

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Neyse ki yok ya. Denilse hoş olur, biraz dili alıştırdıktan sonrası kolay olur. Kasmayın. Meseleleri mesele yapmazsak mesele kalmaz :d

Çatıştığınız kişi kayınvalideniz değil eşiniz olur, üzülmeye ve büyütmeye gerek yok, bir küçük cümle yüzünden

Börteçine

Bronz Üye
içimdeki his tam olarak şu. çocukluk arkadaşlarımın anneleri olsun, mahalleden veya köyden bazı büyükler olsun, onlara severek annecim diyebiliyorum. ama eşim olacak kişinin anne ve babasına öyle hitap edebilir miyim sorusuna şuan için eveti konduramıyorum. içimde kendi anne ve babama nankörlük etmiş olurum hissi doğuyor. belki bu his yanlış olabilir bilmiyorum ama eşim olacak olan hanımın anne ve babasının nasıl insanlar oldukları da önemli. yaklaşımları önemli. bir büyüğüme bu konuyu açmıştım. yanlış düşünüyorsun, anne baba demen gerekir en başta dedi. ama belirgin bir yanlışları olursa anne baba demeyi sonradan kesebilirsin dedi. başka türlü anne baba dememek olmaz dedi. napsak ki acaba.

Alice

Gümüş Üye
Diyemem. Onları üzmek için değil, yapamam ben bunu. Ağzıma yakışmaz... Belki zamanla ama onu da değiştirmek zor

Cherry

Platin Üye
Sevdigim adamin ailesine kendi ailem gibi sahip cikardim ve severdim.
Eger sevilirsem , daha cok severdim : )

aile önemli !

Derdim elbette, benim sevdigim adami doguran anneye ANNE denmez mi.

Elbette ki herkesin annesi babasi baska.

Üst Alt