Haydar Dümen Best of

• Konuyu başlatan Serçe
  • Başlangıç tarihi
S

Serçe

5 kez evlendim ama eşlerim hemen ölüyor​

60 yaşındayım, 5 evlilik geçirdim. Eşlerimden 3’ü gerdek gecesi vefat etti. İkisi de 1 aya kalmadan öldü. Ben yine bir evlilik yaptım ama eşimi kaybetmekten korkuyorum. Ne yapabilirim?

CEVAP

Azrail’in kankası, ecelin faizsiz bankası. Bu gidişle yan yana gelmez gömleğinin yakası. Neşeli ülkedir Türkiyem, her bir hemşehrim, bir Nasreddin Hoca’dır derim. Neler neler üretirler. Hepsi bu konuda “Kral benim” der. Kimi, atmakta mangalda kül bırakmaz. Bir ömürde beş ölü, ya sen kimin dölüsün, kimin dölü? Alaylı ve dolaylı bir mesaj mı veriyorsun? Ya sen ne diyorsun? Altıncıya da yeni bir pasaport mu hazırlıyorsun? Her neyse. Gel kulağıma söyle. Bu işin doğrusu nedir? Haa... Haaa... Olmaz, böylesini duymadım. Seni de adam yerine koymadım. Senin kadınlar da maşallah korkusuzmuş. Hepsi de ölümüne kucağına oturmuş.

S

Serçe

İkinci el bir şişme bebek aldım​

Geçenlerde ikinci el şişme bir bebek aldım ve birkaç defa kullandım. Hastalık kapmış olabilir miyim? Şişme bebekle birlikte olmam bir sorun yaratır mı?

CEVAP

Vah okurum, bu hallere mi düşecektin? Haydar Hoca’nın umutlarını mı söndürecektin? Oysa ben size ne kadar güvenip bel bağlıyorum. Ayağınız tökezlenince de hüngür hüngür ağlıyorum. Yahu, dul şişme bebek alınır mı? Yenisiyle, ikinci el arasında olsun 15-20 lira fark. Üstelik ikinci el şişme bebekte deneyim yok. Bir de hastalık kaptın mı diye kuşkuya kapılıyorsun. Bu kadar sorunu 15-20 lira için yapıyorsun. Elime sopa alıp seni kovalayacağım ama yine iyilik meleğin koştu yardımına. Mikrop falan kapmadın, hasta da olmadın. Ama ruhunun inceliklerini kollamadın. Kendini gerçek cennette yollamadın. Yanarım, yanarım ona yanarım

S

Serçe

30’luk sevgilim beni terk etti​

72 yaşında, çapkın bir delikanlıyım. 30 yaşlarında birlikte olduğum kadın kısa bir süre önce beni terk etti. Acaba ne yapabilirim? Ne olur bana yardımcı olun. RUMUZ: AHMET BABA

CEVAP

Ahmet Baba, şu yaşı katmasaydın hesaba ne numaralar çekerdim ben sana. 30 yaşındaki kadının neden kaçırdın? Paralar mı bitti yoksa seninki tatile mi gitti? Çapkınsan ne gam, biri gider, biri gelir, her gelen de hesabını bilir. Senin hesabında bir hile var, bana öyle geldi. ‘Komşuda pişer bize de düşer’ gibi hayali bir arayış içindesin. Hadi yine iyisin, üzme canını.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

5 kez evlendim ama eşlerim hemen ölüyor​

60 yaşındayım, 5 evlilik geçirdim. Eşlerimden 3’ü gerdek gecesi vefat etti. İkisi de 1 aya kalmadan öldü. Ben yine bir evlilik yaptım ama eşimi kaybetmekten korkuyorum. Ne yapabilirim?

CEVAP

Azrail’in kankası, ecelin faizsiz bankası. Bu gidişle yan yana gelmez gömleğinin yakası. Neşeli ülkedir Türkiyem, her bir hemşehrim, bir Nasreddin Hoca’dır derim. Neler neler üretirler. Hepsi bu konuda “Kral benim” der. Kimi, atmakta mangalda kül bırakmaz. Bir ömürde beş ölü, ya sen kimin dölüsün, kimin dölü? Alaylı ve dolaylı bir mesaj mı veriyorsun? Ya sen ne diyorsun? Altıncıya da yeni bir pasaport mu hazırlıyorsun? Her neyse. Gel kulağıma söyle. Bu işin doğrusu nedir? Haa... Haaa... Olmaz, böylesini duymadım. Seni de adam yerine koymadım. Senin kadınlar da maşallah korkusuzmuş. Hepsi de ölümüne kucağına oturmuş.
Terminatör

S

Serçe

88'LİK KARIMDA İSTEKSİZLİK BAŞLADI​

92 yaşında itfaiye emeklisiyim. 88 yaşındaki hanımımda cinsel isteksizlik baş gösterdi. Haftada 3-4 kereye kadar düştü. Psikolog yardımıyla hanım düzelir mi?

CEVAP: Değerli okurum, sen anandan yangın söndürücü olarak doğmuşsun. Emekli olunca bu görevin bitmiş. Kendini asıl görevin, kadınının yangınını söndürmeye adamışsın. Eşinde alevler sönmüş ama korları duruyor. Haftada 3-4 işe devam, eşine selam. Son sözüm: Hortumun suyunu kurutma vesselam.

S

Serçe

GENCİM, GÜZELİM AMA SEKS HAYATIM SIFIR​

63 yaşında, çok yalnız bir kadınım. Etrafımda hiç erkek kalmadı, seks hayatım sıfır. Gencim, güzelim, bana yazık değil mi? RUMUZ: ALEV

CEVAP: Alevciğim, seninle her zaman beraberim. Sende bu ruh varken, saygı duyarım, senin için banka bile soyarım. Yavrum, güzelliğine diyeceğim yok. Saçlar da çok yakışmış. Röflesi harika. Bir eş bulurum sana gelecek bahara. Hiç üzülme. Erkekleri görünce de ezilip büzülme. Dik dur. Ne o? Omurlarında kireçlenme mi var? Geçer be Alevim, seni kaplıcalara da gönderirim. Her şeye bir çare bulurum da, bir şey var aklımda, onu da sen açıkla. Güzelim sözüne takıldı kafam. Yani yaşının güzeli misin yoksa Afrodit’in benzeri misiniz?

CaT

🎈
Board Admin
EkbHE8.jpg

Başımız sağolsun..

S

Serçe

Ölmüştür ya her yer aynı şeyi söylüyor genelde. Dogru su geçen havuca öldü dediler

Üst Alt