Gürültü Yapan 10 Yaşındaki Çocuğu Öldürdü

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde 10 yaşındaki Emir Baki B., aynı mahallede esnaflık yapan ve ismi öğrenilemeyen manav tarafından fazla ses yaptığı iddiasıyla pompalı tüfek ile vurularak ağır yaralandı

Çevredeki vatandaşlar tarafından hemen yakındaki özel bir hastaneye götürülen 10 yaşındaki çocuk, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

KATİL ZANLISI ESNAF KAÇTI

Hayatını kaybeden 10 yaşındaki çocuğun cenazesi Gaziantep Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Gürültü çıkardığı iddiasıyla çocuğu öldürdüğü öne sürülen esnaf ise kaçarak izini kaybettirdi. Kaçan katil zanlısını yakalamak için çalışma başlatıldı

Rayiha

Bronz Üye
Önceden herkesin elinde ne tüfek ne silah olmazdı..
Şimdi manavindan, bakkalina hatta esnaf olmasına gerek yok sıradan birisinde dahi ehliyetsiz,ehemmiyetsiz bu tür ölümcül aletler mevcut!!!
10 yaşındaki çocuk ya çocuk!!!
Çocuk dediğin ses yapar zaten..Allah kahretsin seni

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
Babası p.venk 10 yaşında ki çocuk gürültü yapsa ne olur. Ulan ne hale geldik ya, bir insanı öldürmek nedir derken 10 yaşında çocuk öldürülüyor. Bu ülkede gerçekten çocuklar doğduğu gibi ailelerinden koparılarak kamplarda sevgi, saygı ahlak gibi değerler işlenerek büyütülmeli. Biz büyütmeyelim, gün geçtikçe herşey b.ka sarıyor.

• sigara
Tepkiler: CaT

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
Önceden herkesin elinde ne tüfek ne silah olmazdı..
Şimdi manavindan, bakkalina hatta esnaf olmasına gerek yok sıradan birisinde dahi ehliyetsiz,ehemmiyetsiz bu tür ölümcül aletler mevcut!!!
10 yaşındaki çocuk ya çocuk!!!
Çocuk dediğin ses yapar zaten..Allah kahretsin seni
Cahil ve ahlaksız bir topluluğuz. Yaklaşık 20 yıldır silah sahibiyim, gerekmedikçe taşımak bile istemem. İnsanda gereksiz bir aptal cesaretine sebep oluyor. Eğitimde yoksa bu aptal cesareti insanı mutlu ediyor.

Eru

Altın Üye
Şimdi bu şerefsizi yakalayıp da çocuğun babasına teslim etmek gerekiyor mu gerekmiyor mu?

Vicdandan yoksun bir toplum olduk.

• Beğen
Tepkiler: CaT

Rayiha

Bronz Üye
Cahil ve ahlaksız bir topluluğuz. Yaklaşık 20 yıldır silah sahibiyim, gerekmedikçe taşımak bile istemem. İnsanda gereksiz bir aptal cesaretine sebep oluyor. Eğitimde yoksa bu aptal cesareti insanı mutlu ediyor.
Mesleki açıdan mı sahipsin?
Bu yorumumdan dolayı belki bana da düşüncen yanlış dersiniz ama meslek dışı taşınan silahlar bana asla akıl kâri gelmiyor..İster bilincli olunsun ister bilinçsiz..
Tehlikeli,cok tehlikeli

• Beğen
Tepkiler: Eru

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
Mesleki açıdan mı sahipsin?
Bu yorumumdan dolayı belki bana da düşüncen yanlış dersiniz ama meslek dışı taşınan silahlar bana asla akıl kâri gelmiyor..İster bilincli olunsun ister bilinçsiz..
Tehlikeli,cok tehlikeli
Meslekten dolayı, söylemek istediğim eğitimini almışken, haklarımı biliyorken ve taşıma hakkım varken taşımıyorum. Ama ülkemizde önüne gelen silahlandı ve birçoğu da bilinçsiz/eğitimsiz.

Üst Alt