Fosur Fosur temizlik : )

CaT

🎈
Board Admin
Bu adamin evi cok dolu, dinamicin dedigi gibi kadir ezildibin eline su dökemiyor bence, kadiri izledim mi bi demlik cayi demliyorum hurrraaa temizlik...

Veee en büyük motivasyonu @Chen veriyor, kac defa gaza gelip benin kileri onun sayesinde boşalttim jsjs

Lavinia

Altın Üye

Su adam nasilda motive edior : ))) icine kadin kacmis gibi öldkg

@Lavinia

Ben seviyorum bu adamı , takip ediyorum .
Kadir’in klasmanında değil zaten :)

Sadece temizlik değil genel olarak kişisel bakımı, sağlıklı beslenmesi, sporla sanatla ilgilenmesi , hayata karşı duruşu, kendini ve insanları sevmesi
içinden geldiği gibi yaşaması beni motive ediyor . Kendisi tam bir başak burcu bu arada :))

Alice

Altın Üye
Kaldı mı böyle erkekler '))

Nepenthe

Altın Üye
Lan iri taneli yulafla omlet yapılmaz, yumurtanın icinde sert olur o. İnce çekilmiş yulaf lazım onun için 🙂

Piraye

Bronz Üye
Bundan arıyorum nerde bulurum söyleyin nolur

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bu adamin evi cok dolu, dinamicin dedigi gibi kadir ezildibin eline su dökemiyor bence, kadiri izledim mi bi demlik cayi demliyorum hurrraaa temizlik...

Veee en büyük motivasyonu @Chen veriyor, kac defa gaza gelip benin kileri onun sayesinde boşalttim jsjs
Şimdi benim de ihtiyacım var yıkanması kuruması ve ütülemmesi gereken çamaşirlar gözümde büyüyor :/

Xasthur

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Kadin meditasyonlarinin basinda gelen hadise

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
Başka işleri olmadığı içindir..

Nepenthe

Altın Üye
En favori tarifin ne peki

İnce öğütülmüş yulafı 1 kaseye 1 su bardağı koy. Üstüne yaklaşık 2 buçuk su bardağı su ekliyorsun soğuk. Ve o şekilde mikrodalgaya atıyorsun. 6 ya da maksimum 7 dakika pisiyor. Ama takip etmen lazım taşabiliyor bazen.
Mikrodalgadan çıkardıktan sonra üzerine biraz fıstık ezmesi ( şekersiz olmalı ) , 1 tane muzu ezip dök. Küçük toz halinde kakaolu tatlandırıcılar var , onlardan 1 çay kaşığı at üstüne karıştır afiyet olsun :)

Lavinia

Altın Üye
İnce öğütülmüş yulafı 1 kaseye 1 su bardağı koy. Üstüne yaklaşık 2 buçuk su bardağı su ekliyorsun soğuk. Ve o şekilde mikrodalgaya atıyorsun. 6 ya da maksimum 7 dakika pisiyor. Ama takip etmen lazım taşabiliyor bazen.
Mikrodalgadan çıkardıktan sonra üzerine biraz fıstık ezmesi ( şekersiz olmalı ) , 1 tane muzu ezip dök. Küçük toz halinde kakaolu tatlandırıcılar var , onlardan 1 çay kaşığı at üstüne karıştır afiyet olsun :)

Mamamsı bi’şey sanırım mikrodalga kullanmıyorum ama denerim bir ara :)

Üst Alt