Evde boxer ile dolaşmak

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Neyse ki kamkam pazardan alıyor içlik donlarını :honk:
lütfen herhangi bir pazar değil cumartesi pazarı doncu salih , nam-ı diğer yengeç salih , aynı zaman da sattığı donların tasarımcısı
images

bunu onun tasarımıydı fhdhfhdh djsbdbbdhxh yaa yemin ediyorum sana bayıliyorum kanka fndndn

Çetin

Mezarkabul
Uzaklaştırıldı
Yazları sıkça yaptığım birşey. Ruslar o şekilde balkona çıkıp bira bile içiyor.

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Şu havada boxeri de çıkarsanız fayda etmez

alcatraz

🍻
Moderatör
tek başımayken evet, başkası varsa şort....
efil efil seviyorum ben
Dün tek basimaydim evde. Mutfak bahçeye açılıyor. Bahçe de demeye bin şahit ister zaten.
Penceremde bi kedi. Miyavliyor. Scottish shorthair cinsi kedi. Ama nasıl miyavliyor. Tuylerinden sokak kedisi mi evde kedisi mi belli olmayan bir edayla. Penceremin mermerinden gözümün içine bakarak miyavliyor. "hiiicc yalvarma, senin gibi şirin kediyi sokakta bırakmazlar, seni eve alamam" dedim arkamı döndüm bisiler hazırlıyorum. Sonra dedim ki acaba tasmasi var mı bi bakayım. Tam bakmaya gidiyordum, bi tane kadın belirdi mutfak kapımın dibinde "zumaa annemmm nerdesin sennn geeell" diye. Hani evde yalnızım ya, boxer ve atlet var üstümde. E napcam götümü dönüp işime devam ettim. Sonuçta ben onların ortamına dahil olmadım. Onlar benim ortamıma dahil oldu. Haksız mıyım ama :T:

Son düzenleme:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Dün tek basimaydim evde. Mutfak bahçeye açılıyor. Bahçe de demeye bin şahit ister zaten.
Penceremde bi kedi. Miyavliyor. Scottish shorthair cinsi kedi. Ama nasıl miyavliyor. Tuylerinden sokak kedisi mi evde kedisi mi belli olmayan bir edayla. Penceremin mermerinden gözümün içine bakarak miyavliyor. "hiiicc yalvarma, senin gibi şirin kediyi sokakta bırakmazlar, seni eve alamam" dedim arkamı döndüm bisiler hazırlıyorum. Sonra dedim ki acaba tasmasi var mı bi bakayım. Tam bakmaya gidiyordum, bi tane kadın belirdi mutfak kapımın dibinde "zumaa annemmm nerdesin sennn geeell" diye. Hani evde yalnızım ya, boxer ve atlet var üstümde. E napcam götümü dönüp işime devam ettim. Sonuçta ben onların ortamına dahil olmadım. Onlar benim ortamım dahil oldu. Haksız mıyım ama :T:
Zuma anneni nerelere götürüyorsun öyle...

SerdaR

Bronz Üye
Dünyanın en rahatlama biçimi bence.

Cherry

Platin Üye
Herkes istedigi gibi dolasmakta özgür ama lütfen ziliniz calinca kapiyi boxerle acmayin olurmu ?: )

Üst Alt