Erkekler sağlık için boşalın...

Eru

Altın Üye
Günde 2-3 kez boşalmak sağlık açısından çok yararlıymış. Gerisini bilemiyorum.

Sapıklara özellikle tavsiye edilir. Evde yapın otobüste orda burda elin karısını kızını rahatsız etmeyin

CipraLex

Gümüş Üye
Sapıklara özellikle tavsiye edilir. Evde yapın otobüste orda burda elin karısını kızını rahatsız etmeyin
Orda burada yapılacak iş mi bu. Tamam sapığız azıcık genetik olarak ama sapıklıkla sapkınlığı karıştırmayalım. Sizin bahsettiğiniz biraz sapkınlık boyutuna giriyor.

Börteçine

Bronz Üye
Gerizekalı demek istiyorum açık açık. Söylediği tamamen saçmalık. Hem insanı olmadık şeylere sevk ediyor, hem de buna sağlık diyor. Yapmayın kardeşim, el işi yapmayın. Evlenin, helalinizle helalinden yapın. Yok erken boşalma olur, yok bilmem ne olur yalanlarına inanmayın. Vücut bunu dışarı atması gerekiyorsa, bırakın kendi atsın. Vücut nasıl ki sıçacağı zamanı biliyor, işeyeceği zamanı biliyorsa, bunu dışarı çıkaracağı zamanı da biliyor. İşemek ve sıçmak için oranızla buranızla oynamaya gerek olmadığı gibi, bu sıvıyı da dışarı çıkarmak için uyumanız yeter. Bir sabah kalkınca zaten vücudun onu çıkardığını görürsünüz. Kendiniz yapmayın. Dengenizi bozarsınız, kötü alışkanlıklara sevk eder, konu farklı noktalara gider. Kendi kendine yapan ve buna alışan biri zamanla zayıf ve kuvvetsiz olur. Hafıza sorunları yaşar ve unutkan olur. Göz görüşü zayıflar, uzağı göremez ve bulanıklık başlar. Aynı zamanda fosfor, vücutta en çok spermde bulunur. Bunu ne kadar dışarı atarsanız, tekrar ediyorum o kadar hafıza zayıflığına, unutkanlığa, kuvvet zayıflığına ve hastalıklara gebe hale gelirsiniz. İleride çocuğunuz da sağlıksız ve vitaminsiz olur. Bir erkek ömrünce ortalama 5000 kere boşalma gücüne sahiptir. Bu dere sonsuz bir dere değil. Bir sınırı var. Kendi kendine yaparak kendini tüketen insanlardan olmayın. Çünkü bunu alışkanlık haline getirmek, bedeni birçok anlamda zayıflatırken ömrün de kısalması demektir. Bir erkek bu gücünü boşa harcamayıp, evliliğine bırakmalı. Evlenene kadar her gün bu işi alışkanlık haline getirenler var. Evlenince de hanımına rezil oluyorlar. Dolu şarjörü havaya sıkmayın, hedefe saklayın. Boşa atılan mermi, silahın ömrünü kısaltır, hedefle karşıya kalınca da rezil olursunuz.

Zararlı alışkanlıklardan uzak durun. Alkol ve sigara kullanmayın. Organik beslenin ve mevsiminde meyve tüketin. Spor yapın, kuvvetli olun.

NF.

Kalbim sadece bugün temiz. Boşanın diye okudum.

Üst Alt