Erkek,Libidosunun Kuklasi Olasiligi

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Gökhan'ın benim ne demek istediğimi anladığını düşünüyorum anlamadı ise eğer ben ona özelden anlatırım.

Ben hiç bir kadından erkeğin pipisi bu kadar ya da ideal boyu şu kadar olmalı diye bir şey duymadım. Zira boy takıntısı emeklerler de oldukça var, küçük mü? yeter mi? benim ki şu kadar santim beyler sizin ki kaç ki? bunlar kadınların ön görüsü değil aslında. Bu algı onlarda zaten var.

(Benim için seks çok sonraki plan kişisel görüşümü dile getirmiyorum genel konuşuyorum.)

laskjdsakjld hmm ok

kırmızıankakuşu

Bronz Üye
offf offf konu nereden nereye gelmiş kadınlar feminizm adı altın erkek egomanyasından hürleşmeye çalışıyorlar sadece ve ayrıca kadınlar çok az şey isterler çok az şeyden mutlu olurlar (burda has kadınlardan bahsediyorum öyle paraya tapmış erkeği kulllanan kadınlardan değilim. kadınlra değer olarak çiçek gibi seveceksin ne o kadar ilgeleneceksin nede o kadar boşlayacaksın 2 sinin ortatasını tuttrursan balından yenmez kuzular :) seks konusuna gelince sadece bir ihtiyaç sarılıp uyuması gibisi yok agalar balalar ya denge önemli der ve konuşmamı burda sonlandırırım hadiiii bakalım canlarııım :)

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Böyle tartışılmaz ama zevkli olmuyor be balım. :/
bende çıkıp erkekler hiç kadınların popousundan konuşmuyor deseydim ve karşındaki hatun gülüp he he diyip tartışmayı bıraksaydı bende zevk alamazdım o tartışmadan :D

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Ah canim.
Ihtiyac yazilmis.
O kadar ihtiyac ki..burnumuz bile bizlere ihanet ediyor bu konuda.
Görsel olarak hic tipimiz olmayan birinin kokusu pek ala bizi cezbedebilir.Bu kimyasal reyaksiyon dogadan bize bir kazik arkadaslar.
Elimizde bile degil..
Bütün bilimsel safsatalarin yolu bir.Doga ve beşeri bilimler hepsi libidoya yönelik.O sevistiginiz oyun konsollari bile libidonuzu kanitlamak icin can atioyr adeta.Sövüsmelerden belli.

Allahın Bereketi Űzerimde

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Ah canim.
Ihtiyac yazilmis.
O kadar ihtiyac ki..burnumuz bile bizlere ihanet ediyor bu konuda.
Görsel olarak hic tipimiz olmayan birinin kokusu pek ala bizi cezbedebilir.Bu kimyasal reyaksiyon dogadan bize bir kazik arkadaslar.
Elimizde bile degil..
Bütün bilimsel safsatalarin yolu bir.Doga ve beşeri bilimler hepsi libidoya yönelik.O sevistiginiz oyun konsollari bile libidonuzu kanitlamak icin can atioyr adeta.Sövüsmelerden belli.
Olm oyun konsoluna laf etme vururum seni. O bir kadindan fazlası....

Hüma

Limonlu dondurma. 🍦
Gümüş Üye
Sonra ben bir şey dediğimde sorguluyorlar al işte Jdjdbsisnsna.

ok boomer, ayrıca her libidom tavan diyende boş değildir.
insanlar size bir şeyi göstere göstere yapmıyor ya da zorlamıyorsa, şahsınıza değer verdiğindendir..
neyse bu konuda çok şey silkelerdim de, siniriniz bozulur sonra avratlar..

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
göte göt demek gibi olmuş

Raison Detre

Altın Üye
Sevişmekten vazgeçip libidoya dur deyince de sanatçı oluveriyoruz. Şair , ressam, heykeltraş, mimar vs.

Maslow’u bildin mi ? Her erkek fiziksel ihtiyaçlarda cebelleşecek diye bir şey yok , belki de aşan çoktur.

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Jung a göre "libido" , bir emeli var etmek anlamina geliyor.
Bu pencereden degerlendirilir ise,Maslow un derledigi üst tabakaya cikmis oluyoruz zaten.

Yazimda Freudyen yaklasmisim.

Üst Alt