Erkek,Libidosunun Kuklasi Olasiligi

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Gercek olan su;
Erkek ile libido kelimesinin simbiyozu sundan ibaretdir yazilanlarda;Erkek libidosunu nasil yükseltir?
Hani söyle de düsünebiliriz karsilastirma pesindeysek oysa bu yazima yalnizca erkeklerin dogadan gelen bir zaafiyetine yer vermek istiyorum.
Kadin spesyesi kibirli varliktir.Kibrini dis görünüsünde yansitmak ister mesela..Silikon meme..botokslu dudak etc pp.Alt bellegin işe girdigindenn belki bihaber olan kadin,ciftlesme ve cocuk dogurma eylemi icin her halukarda hazir olduguna dair sinyaller verir.Hazirim.En iyi genler bende.Bizim cocuklarimiz dünyayi kurtaracak gerizekali anla! anlamini aktarmak istiyor.Begenilmek secilmek istiyor.

Erkek öyle mi?
Aslinda evet.Her potansiyeli yüksek kadini tohumlamak isteyen erkek cinsinin en büyük fobisi ölmüs bir nasil desem...anladiniz siz.
Erkek sürekli hazirolda olmak istiyor.Napsin garibim.Fitrati böyle.Dis etkenlere karsi daha hassas olan erkekten cazibelere karsi kendini kapatmasini istemek bana göre cok acimasizca.Cünki evet,erkek libidosunun kuklasidir.Yapisi bu.O yüzden bazen erkek olmadigim icin sükür ediyorum.(Provokasyon icerir..lütfen tepkinizi gösterin)
Belki ilerleyen yaslarda bu devrilir ama aah ahlar hep vardir.

Bazen o kadar siddetli oluyor ki buna obsesyonda baglandi mi,konu tecavüze ve ya cinayet islemeye kadar gidebiliyor.Bu hastalikli bir secenek ama hersey icgüdüde bitiyor.
Heryer phallik sembollerle dolu bir dünyada yasiyoruz.O kadar önemli ki bu libido, sanirsin dünya onun etrafinda dönüyor.Yani ister istemez bu konu ile haşir neşir olunmamiz zorlaniliyor arkadaslar.
Gecen Mercedes AMG nin yönetim kurulunun sirf erkeklerden ibaret oldugunu okumustum.Feninistler köpürüyor.Ya bacim tamam da sen ne anlarsin testesteron kokan konuda?Libidonun paso vurgulandigi bir mekanda.Tamam libido erkek isidir demiyorum ama domine ettigi cins erkek.Enerji,Ateş..bunlar Yang'a ait.Ve erkek bunlari sergilemek icin elinden geleni yapiyor Cünki sadik bir bicimde bagli onu atesleyen ve buji görevi gören libidosuna.
Arabalari erkek gibi görüyorum galiba.(Stagflasyon geregi böyleleri piyasada yok...lütfen müdahale edin)
Mesela ben kadin olarak yüksek ps li ve dayanikli bir otomöble pesinde oldum hep.Erkek icin de gecerli olabilir.Hakkimiz.
Erkekte bunu biliyor..o yüzden hep libido hüp libido.

Lütfen sert elestiri ve ya ekleme yapin.
Kelebek avlamak istemem.

Biggie

Özel Üye
sexs için yaşıyoruz.
libido mibidoyu da geçecek olursak, toplumda "vay aq" denilen adam olmak için kovalıyoruz.
bakın bu hatuna bastım filan

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
kadınlar libidosunun kurbanı değilse neden bütün karılar biginin memelerinin peşinden koşuyor açıklayınız...

Hüma

Limonlu dondurma. 🍦
Gümüş Üye
Erkekler kendi iç dünyalarında daha seks odaklı canlılar bunun sebebi de aslında bir nevi kadınlar.
Çoğu erkek yetersiz olurum korkusu ile etrafta libidom tavan diyerek dolaşıyor.
Oysa çoğunun llibidosu içi boş hava dolu bir balon gibi.
Kadınlar ise ne istedikleri tam olarak kestirilemeyen varlıklar oldukları için erkekler sadece onlara seks konusunda yetmeye çalışıyor.

Allahın Bereketi Űzerimde

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Erkekler kendi iç dünyalarında daha seks odaklı canlılar bunun sebebi de aslında bir nevi kadınlar.
Çoğu erkek yetersiz olurum korkusu ile etrafta libidom tavan diyerek dolaşıyor.
Oysa çoğunun llibidosu içi boş hava dolu bir balon gibi.
Kadınlar ise ne istedikleri tam olarak kestirilemeyen varlıklar oldukları için erkekler sadece onlara seks konusunda yetmeye çalışıyor.

Ne istedikleri anlasılır aslında, ama onlari bitiren en kaslı kısım ceneleri...

Hüma

Limonlu dondurma. 🍦
Gümüş Üye
Ne istedikleri anlasılır aslında, ama onlari bitiren en kaslı kısım ceneleri...
Sen ne istedikleri anlasan şuan bu durumda olmazdın Gökhan.
Her kadının havası kendine hastır ama her erkeğin libidosunun göstergesi bellidir.

agnes:

Bel far niente

Altın Üye
Sen ne istedikleri anlasan şuan bu durumda olmazdın Gökhan.
Her kadının havası kendine hastır ama her erkeğin libidosunun göstergesi bellidir.

agnes:

Ne durumdaki kendisi şuan?

Bir ilişkide sadece kadınların mı ne istediğinin önemi var? belki kadınlar Gökhan'ın isteklerini anlayamadılar?

Hüma

Limonlu dondurma. 🍦
Gümüş Üye
Ne durumdaki kendisi şuan?

Bir ilişkide sadece kadınların mı ne istediğinin önemi var? belki kadınlar Gökhan'ın isteklerini anlayamadılar?
Işte nasıl önemli nokta bu. Erkek seks olgusuna (çoğunluk) aşırı derecede odaklanıyor ve bazı şeyleri ne yazık ki kaçırıyor.
Kadında bu gördüğü ilgiden bazen memnun bazen memnuniyetsiz oluyor. Erkek daha çok buna göre şekil alıyor.

Bel far niente

Altın Üye
Işte nasıl önemli nokta bu. Erkek seks olgusuna (çoğunluk) aşırı derecede odaklanıyor ve bazı şeyleri ne yazık ki kaçırıyor.
Kadında bu gördüğü ilgiden bazen memnun bazen memnuniyetsiz oluyor. Erkek daha çok buna göre şekil alıyor.

Gökhan'ın ne durumda olduğunu söylemeyi unutmuşsun sorumu yineleyim.

Sex'e odaklanıp tam olarak neyi kaçırıyoruz? Sex bir ihtiyaç tabi ki bunu düşüneceğiz, eğer öyle değilse niye erkekler erken geldiğinde çıldırıyorsunuz? neden erkeklerin pipisinin boyutunu bu kadar konuşuyorsunuz?

Hüma

Limonlu dondurma. 🍦
Gümüş Üye
Gökhan'ın ne durumda olduğunu söylemeyi unutmuşsun sorumu yineleyim.

Sex'e odaklanıp tam olarak neyi kaçırıyoruz? Sex bir ihtiyaç tabi ki bunu düşüneceğiz, eğer öyle değilse niye erkekler erken geldiğinde çıldırıyorsunuz? neden erkeklerin pipisinin boyutunu bu kadar konuşuyorsunuz?
Gökhan'ın benim ne demek istediğimi anladığını düşünüyorum anlamadı ise eğer ben ona özelden anlatırım.

Ben hiç bir kadından erkeğin pipisi bu kadar ya da ideal boyu şu kadar olmalı diye bir şey duymadım. Zira boy takıntısı emeklerler de oldukça var, küçük mü? yeter mi? benim ki şu kadar santim beyler sizin ki kaç ki? bunlar kadınların ön görüsü değil aslında. Bu algı onlarda zaten var.

(Benim için seks çok sonraki plan kişisel görüşümü dile getirmiyorum genel konuşuyorum.)

Üst Alt