Çok Sevdiğim Kardeşim RAP Şarkısı / Videosu Çıktı! - ForumSAL Cumhuriyeti Buraya!

Tevfik

Bronz Üye
Merhaba ForumSAL ailesi,

Hem akrabam hem de çok sevdiğim bir kardeşimdir. Rap şarkısı çıktı, fakat newschool yerine biraz daha battle tarzı takılıyor. ForumSAL'dan gelerek bir selam verseniz yorumlarda?

• Beğen
Tepkiler: Eru

Eru

Altın Üye
Fuchs havası alıyorum. Gayet başarılı.

Eru

Altın Üye
Aslında uzun zamandır rap şarkıları yapıyor ama yeni tarzda değil, unutulan değil iz bırakan olmak istiyor. İnşallah başarılı olur.
İnşallah. Neden olmasın? Gayet iyi.

Tupac

Gümüş Üye
Yeni rap yapanlarda bu şekilde beat ve Punchline sağlam. Beğendim. Ama sözlerde biraz kafiye için gevşeme olmuş. İlerde lirikalitesi de artacaktır.
Başka şarkılara da bakmak lazım.

Tevfik

Bronz Üye
Söyleyeyim de kaldırsın :)

Yeni rap yapanlarda bu şekilde beat ve Punchline sağlam. Beğendim. Ama sözlerde biraz kafiye için gevşeme olmuş. İlerde lirikalitesi de artacaktır.
Başka şarkılara da bakmak lazım.
Pandemi dönemi öncesi ve pandemi bitene kadar autotune dayadılar, insanların kulaklarını zehirlediler.

Küçüklükten bu zamana kadar saian, k''st, defkhan gibi sesini robotlaştırmamış rapçileri tavsiye ettim. Kendisini geliştirmek için elinden geleni yapıyor, ben inanıyorum ilerleyen zamanlarda güzel yerlere gelecek. Hareketli beat altına saçma sapan sözler yazanlar gibi 2 gün sonra unutulup gitmek istemiyor, o nedenle hem bodyguardlık yapıyor hem de çok sevdiği kültüre zaman ayırıyor.

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Analar neler doğurmuş başarılar

Üst Alt