Çocuklarını Öldürdü Hatıra Fotoğrafı Çekti

Fluffy

🐼
Elmas Üye
İzmir'de 4 çocuğundan 3'ünü silahla öldürüp birini yaralayan baba intihar girişiminde bulundu

Bornova ilçesi Altındağ Mahallesi'nde yaşayan 45 yaşındaki Vesim Şimşek, Çınar mevkisine yakın araziye getirdiği 4 çocuğuna tabancayla ateş etti.

Baba, aynı silahla yaşamına son vermek istedi

İhbar üzerine belirtilen bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

30955673054340.jpg

Sağlık ekipleri çocuklardan Ceylin (2), Cemre (4) ve Nira Şimşek'in (14) olay yerinde yaşamını yitirdiğini belirledi. Yaralanan Hira Nur (11) ile baba ambulansla hastaneye kaldırıldı

2 yaşındaki Ceylin'in ağzında emzikle ölü bulunduğu belirtildi. Şimşek ailesinin yakınları ve vatandaşlar, cesetleri yaklaşık 2 kilometre boyunca engebeli olduğu için olay yerine giremeyen cenaze aracına elleriyle taşıdı. Cenazeler, İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı

EŞİYLE BOŞANMA AŞAMASINDAYMIŞ

İnşaat işlerinde çalıştığı öğrenilen Vesim Şimşek'in eşiyle boşanma aşamasında olduğu öğrenildi.

31013729249123.jpg

"EŞİNE, 'SEN BÜYÜK BİR OLAY DUYACAKSIN' DEMİŞ"

Ölenlerin yakınlarından Mustafa Karataş (56), "Eşi 2,5 ay önce boşanma davası açtı. Bunalımdaydı. Eşiyle son konuşmasında, 'Sen büyük bir olayı duyacaksın.' demiş. Çok üzgünüz." dedi.

KAZADA GÖZÜNDE GÖRME KAYBI OLUŞMUŞ

Vesim Şimşek'in bir kimya fabrikasında işçi olarak çalıştığı öğrenildi. Bundan bir süre önce iş yerinde geçirdiği kazada sol gözünde görme kaybı yaşadığı öğrenilen Şimşek'in ücretli izinde olduğu ayrıca, iş yerinde tedavisine destek verildiği de belirtildi. Vesim Şimşek'in asıl mesleğinin ise inşaat ustalığı olduğu öğrenildi.

O FOTOĞRAFIN HİKAYESİ ORTAYA ÇIKTI

Vesim Şimşek'in kızlarının yan yana bir arada yemek yerken çektirdikleri o fotoğrafının da hikayesi ortaya çıktı.

Çocukların köfte ekmeği çok sevdiği, olaydan iki gün önce de babalarının çocuklarına memnun etmek için bu yemeği alıp, eve getirdiği, ardından hatıra fotoğrafı çektirdikleri belirtildi.

NF.

Öyle bir toplum mühendisliği yapıldı ki 20 sene boyunca, akıl sağlığı yerinde çok az insan kaldı.
Üzüldüm bu meleklere.

Lavinia

Altın Üye
Kahroldum çok yazık.
Allah hiçbir anneye bunu yaşatmasın hep aynı konu boşanma aşaması, boşandıktan sonrası vs..
ne zaman kendisiyle barışan bir toplum olacağız
Çocukların günahı ne herkes anne baba olmasa keşke

Rayiha

Bronz Üye
“Çocuklarım doğmayı seçmedi, ben çocuk sahibi olmayı seçtim.Bana hiçbir şey borçlu değiller, ben onlara her şeyi borçluyum.”

Özeti bu..
Günahsız bebekler işte.. Asla kimsede öfke kontrolü kalmadı..

Eru

Altın Üye
Korkak namussuz şerefsiz. Kendi kafana sıkıp siktir olsana şu dünyadan?

Ehliyetle çocuk sahibi olunmalı. Öyle üfürükten değil, baya sağlam psikolojik testten geçmeli insanlar.

_bigguy_

Gümüş Üye
Allah kimseyi sasirtmasın insaAllah 🤲

😞😞😞haberi duyduğumdan beridir ağlamaktan kahroldum😔Bir insan nasıl kıyar evlatlarına😔Allah'ım sen sonumuzu hayır eyle 🤲

Üst Alt