Blog sitesi olan blogger' yazarlığı yapan var mı? Kendi yeteneklerinizi yayınlıyor musunuz?

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
Blog blogger bunlar reklama girmeyen üyelik gerektirmeye site tipleri .. Resim yada yazı yazıp paylaşıyorsun .. Bir kaç gündür kafayı sardım ona baktım'da hep bayan kadınlar ilgileniyor erkekler istisna .. Para kazananları'da var normal kendileri için şahsi kullananlarda.. Forumcu olup blog sitesi olan var mı? Ne amaçla kullanıyorsun mesela ?

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ciddi bir zaman ve uğraş gerektiriyor ya belki biraz daha yaşlanırsam uğraşirim

• Beğen
Tepkiler: CaT

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
@Charismax artık gençler okumuyor böyle şeyleri
Benim kaynanamın bile var.. Gençleri odak almamak lazım.. Geçen bir blogger sitesine baktım .. Zenginlik sıralamasına .. Olay okutmak değil paylaşımı google üzerine düşürüp aramalarda çıkarmak.. Sonuç olarak bu adsense'den kazanç sağlanıyor.. Yani bir şekikde kitlesini buluyor.. Buluyorda @Chen 'in dediği gibi ileri yaş uğraşı.. Boşluk ve emek istiyor..

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Benim kaynanamın bile var.. Gençleri odak almamak lazım.. Geçen bir blogger sitesine baktım .. Zenginlik sıralamasına .. Olay okutmak değil paylaşımı google üzerine düşürüp aramalarda çıkarmak.. Sonuç olarak bu adsense'den kazanç sağlanıyor.. Yani bir şekikde kitlesini buluyor.. Buluyorda @Chen 'in dediği gibi ileri yaş uğraşı.. Boşluk ve emek istiyor..
Kaynanan kaç yaşında?🤭

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Benim eşimin ailesi modern'dir yaşla ne alakası var.. İngiltere kültüründen gelmeler.. 60 vardı galiba..
Sadece meraktan sordum bir imada bulunmadım @Charismax
Bana göre merak, ilgisi yüksek ki bunu yapıyor. Benim gördüklerim elliden sonra köşede oturuyor. Geçen gördün mü 102 yaşında kadın paraşütle atladı. Hayran oldum.

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
Sadece meraktan sordum bir imada bulunmadım @Charismax
Bana göre merak, ilgisi yüksek ki bunu yapıyor. Benim gördüklerim elliden sonra köşede oturuyor. Geçen gördün mü 102 yaşında kadın paraşütle atladı. Hayran oldum.
Benim annemi sorsan derdim bişiler'de üşendim .. Eş tarafı olunca annem kadar saygı duyarım kızından dinlersin damattan olmaz... Kaynana ne kadar iyi olursa olsun adı kaynanadır yapar kaynanalığını 😂😂😂

Üst Alt