Bisikletimi Sattım Bugün

Tevfik

Bronz Üye
İçimde değişik bir üzüntü var. Çok uzun olmasada 4.500 km. yol yaptığım bisikletimi bugün İstanbul'a satışını gerçekleştirdim.

Borçlarımı vs. kapattım, şu an borçlarımdan yana kafam rahat fakat gel gelelim içimde farklı bir duygu var. Benim en büyük motivasyon kaynağım idi. Sinirlendiğimde, öfkelendiğimde, üzüldüğümde vs. her duygumda direkt alıyordum ve antrenmana çıkıyordum; başlıyordum pedallamaya.

Yine de alıcı arkadaşın tekerine taş değmesin.

Lavinia

Altın Üye
Geçmiş olsun mu denir bilemedim ama küçüklüğümden bisiklete bindiğim için kurduğun duygusal bağı anlayabiliyorum.
Ben hala bisiklet görünce bi tur isteyenlerdenim öyle profesyonel falanda değilim : )

En azından başka sıkıntılarından kurtuldun diyelim, daha sonra yeni bisikletinle yeni hikayeler yazarsın umarım : )..

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Gözün aydın hayırlı olsun Tevfik hepimiz rahatladık. Üzücü olmalı ama borçları ödemek de hafifletir. Bir zaman olur ki yenisini alırsın

Alice

Altın Üye
Alıcı bulduğuna sevindim tevfik

Tevfik

Bronz Üye
Geçmiş olsun mu denir bilemedim ama küçüklüğümden bisiklete bindiğim için kurduğun duygusal bağı anlayabiliyorum.
Ben hala bisiklet görünce bi tur isteyenlerdenim öyle profesyonel falanda değilim : )

En azından başka sıkıntılarından kurtuldun diyelim, daha sonra yeni bisikletinle yeni hikayeler yazarsın umarım : )..
Çocukluğumdan bu yaşıma kadar ben de bisikletsiz kalmadım hiç, hatta geçmiş zamanlar bir bisiklet alacağım zaman arkadaşım bana dedi ki "bu paraya arabanı değiştirip yükseltirsin" ben diğer taşıtları hiç sevemedim :)

Gözün aydın hayırlı olsun Tevfik hepimiz rahatladık. Üzücü olmalı ama borçları ödemek de hafifletir. Bir zaman olur ki yenisini alırsın
Yenisini alacağım mutlaka, çünkü ben bisikletsiz kalırsam ölebilirim. En büyük motivasyonum zaten borçlarımı kapatmam, ilk defa dün gece rahat bir uyku uyuyabildim.

Alıcı bulduğuna sevindim tevfik
Evet İstanbul'da bir okulun müdürüymüş kendisi, satışımdan çok memnun kaldı kendisi de kibar bir beyfendi idi ticaretimizi gerçekleştirdik.

Çok teşekkür ederim ilginizden dolayı, eksik olmayın.

Süreyya

Spákona
Süper Mod
Ayın Konuğu
Ferrarisini satan Bilge gibisin.

dinamickaygısız

Platin Üye
Benim hiç kullanmadığım dağ bisikletim var satmak aklıma gelmiyor :honk: parayı başka türlü bulamadın mı:honk:

Üst Alt