♓ BALIK BURCU 19 Kasım 2023 Günlük Burç Yorumu

Cherry

Elmas Üye
Bugün duygusal tarafınız ön plana çıkabilir ve başkalarının ihtiyaçlarını anlamak ve destek olmak isteyebilirsiniz. Empati yeteneğiniz yüksek olacak ve insanlarla daha derin bir bağlantı kurabileceksiniz. Duygusal dengeyi sağlamak için meditasyon veya yoga gibi rahatlama tekniklerini deneyebilirsiniz. İş hayatında ise planlarınızı gözden geçirmek ve ilerideki hedeflerinizi belirlemek için iyi bir gün olabilir. Kendinizi yaratıcı ve ilham verici hissedeceksiniz. Bugün size gelecek olan fırsatları kucaklayın ve yeni başlangıçlar yapmak için cesaretinizi kullanın.

Es1967

Altın Üye
Neden? Kediye iskence mi yapmistin yoksa ?🤔
Yok ya.
Migrostan mama almıştım bizim iş yerinde bi tane var onu besliyom. Yemeği yedikten sonra sviyordum. Bir den bire ısırsı elimi.
Benim de eski sevgilim aklıma geldi. Nankör kedi. Karnını doyurdum neden ihanet ediyosun diye bi tane vurayım dedim vuramadım kaçtı kaçarken merdivenden biraz yuvarlandı ona vicdan yaptım :(

CaT

🎈
Board Admin
Yok ya.
Migrostan mama almıştım bizim iş yerinde bi tane var onu besliyom. Yemeği yedikten sonra sviyordum. Bir den bire ısırsı elimi.
Benim de eski sevgilim aklıma geldi. Nankör kedi. Karnını doyurdum neden ihanet ediyosun diye bi tane vurayım dedim vuramadım kaçtı kaçarken merdivenden biraz yuvarlandı ona vicdan yaptım :(

Seni sokaktaki kedi isirmis, beni her gün evimde besleyip, kakasini temizledigim sipa isiriyo :( üzücü

Üst Alt