Acizsin

SpartaKürd

Bronz Üye
Ben burada paralı olarak verilen hileleri crackleyip yada creklenmis versiyonu bulup paylaşıyorum madem moderatörler müdahale edecekse neden oyun hileleri diye başlık var ?

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Online oyunlar için değil, offline single player oyunlar için var bu bölüm, ayrıca hile kullanıp hile ile diğer oyuncuların tüm oyun keyfini kaçıran bir insanın emeklerini ciddiye alamadığım için kusura bakma. Oyun bak adı üstünde oyun, oyunu bile hile ile oynayacak kadar düşen bir insan acizdir, değil midir sence?

SpartaKürd

Bronz Üye
Değildir hocam ben burada para vererek hile alan insanlar var ve oyun zevklerini bozuyor bende ücretsiz bir şekilde paylaşarak oyunun içinde bulunan eşitsizliği kapatmaya sağlıyorum sonuçta aylık 40 dolar gibi bi fiyatlarla satılan hileleri paylaşıyorum ücretsiz cracklenmis şekilde

Bel far niente

Altın Üye
Ben hile kullanmadan oyun oynamak istiyorum, karşıma hile kullanan insanlar geldiğinde eşitsizlik olmuyor mu yani? Ayrıca buraya attığın linke biz nasıl güvenelim, virus total linki bile yoktu.

SpartaKürd

Bronz Üye
Siz hilesiz oynayabilirsiniz ama aylık 70 (cheto ios) dolar vererek hile kullananlar var araştırabilirsiniz dedim zaten hile kullanırsanız root izni kök erişim izni istemektedir rootlu olan cihazda root izni verilen uygulama daha çok hedef uygulamanın obb kaynak kodlarını değiştirmektedir yani hile başlı başına bir virüs daha çok hedef uygulamaya yönelik ki bakın root kullanan yada cihazını rootlayan kişiler bunları bilmektedir

Bel far niente

Altın Üye
Bende bunu diyorum, ben hilesiz oynayacağım diğer oyuncular hileli, e bu oyunların amacı zaman öldürürken eğlenmek değil mi? peki oyunumda o kadar insan hile kullanırken ben nasıl eğleneceğim? Kardeşim bana oyunları ve hilecileri anlatma, oyunlarda nasıl paraların döndüğün buradaki herkesten daha iyi biliyorum zaten tartıştığımız şey farklı.

Ayrıca virüs total konusana gelirsek madem böyle bir paylaşım yapacaksın ve virüs totalden geçemeyeceğini söylüyorsun direkt olarak büyük puntolar ile oraya başlık atacaksın bu durumu açıklayacaksın insanlarda ona göre indirecek.
Ben ilk mesajında konu açıp hile paylaşan birisinin mesajına nasıl güvenebilirim?

Allahın Bereketi Űzerimde

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Bı arkadaşın isteği doğrultusunda burada bulunmaktayım ve bildiklerimi forumda konu açarak paylaşmak istedim bı daha ki sefere daha detaylı paylaşımda bulunacağım
Tamamdır dostum sorun yok. Hepimiz oyuncuyuz zaten bir birimizin dilinden anliyoruz.
Gerci ben ps4 kullaniyorum bu yuzden najdjd anca glitch falan oluo platform da.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
çocuklarrr ama çocuklarrr

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ay çok tatlı bir uslupla tartişiyorsunuz yerim sizi

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Üst Alt