3 üye 3 yorum

Melodram

in the end, we'll all become stories.
Bronz Üye
@Kiraz kime benzetiyor acaba insallah melodramadır yine, ben kimseye benzetemiyorum, nick degisikliklerini bildiriniz... belki de tanisigiz.
@Biggie peki diyerek de yolunu bulabilir, tebrikler ve basarilar
@Xasthur kendisini karistiriyordum sonra bi sey dedi ve karistirmadim. ne dedigini unuttum ama metalci miydi bi seydi sanki, kendi halinde esprili biridir.

@Brisingr
@jujuskom
@velevki

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
@Kiraz ı aze sanmıştım, geldiğini düşünüp sevinmiştim sonra öyle olmadığını görüp üzüldüm.
@Biggie biggie'nin memeleri pr çalışması olabilir bence.
@Xasthur seviyor ve özlüyoruz, işleri yoğun her halde hiç bizimle takılmıyor...

@velevki
@juju
@Bel far niente

Melodram

in the end, we'll all become stories.
Bronz Üye
@Limon'u herkesten eski tanıdığıma eminim, kanıtlayabilirim de... geçen de demiştim ergenlik sivilcelerini birlikte sıktık mesela... aslında çok muhabbetimiz yok ama çooook eski bir forumdan 35 yıllık aşinalığımız var, o zamanlar daha sakin geliyordu bana, tasavvufa yönelmiş gibiydi ahaha. şimdi ona yönelse daha çok değer görürdü bu ülkede ama sağlık olsun... :D
@Süreyya hanımcığımı bazen çözemiyor gibiyim ama bazen de çok çözüyor gibi, şey gibi benim için mikro iktisat grafiklerini aşırı iyi anladım dedikten sonra hoca grafik çizince ''neeeeğ'' demem gibi. müzikli şeylerini seviyorum, çok uzun yazınca bazen o da karışıyor gibi kendi içinde, bana da oluyordu nerden başlayıp nereye geldin melo falan diyordum kendime. kişisel olarak bir tanışıklığımız olmadı belki böylesi daha güzeldir, ya tanıyınca soğursa benden... hep olsun buralarda, oralarda, şuralarda.
@Marla'yı bilmiyorum, belki biliyorumdur ama nicki değişmiştir onu da bilmiyorum. maral ile uyumu bana seneler öncesi melodram-dramelodi kardeşliğini hatırlattı. biz birlikte 12-13 yılı devirdik, umarım bu uyumunuz da baya ömürlük olur, küsüşmezsiniz.

(resmen yazasım gelmiş heee)

bence herkes yorumlandı, zaten dön dolaş aynı nickler...
şey yapalım benden sonraki üye burada yorumlamak istediği ya da bir şeyler söylemek istediği 3 kişiyi seçsin, onları yorumlasın.

Melocummm ben yarmaaa 😂

O zaman ben de 3 üye yazayım xd

Venüs Chen Tayyar

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Venüs: Teşbihte hata olmaz derler çizgi filmde bir köpek vardı yaralılara hemen koşar, böyle dümdüz olsalar bile bir şey içirir onları iyileştirirdi arkadaş aklıma onu getirdi akldsakdjl
Ayrıca gayet neşeli ve sevecen bir insan.

300

Chen: Hafif ürkütüyor beni, kendisini bayağı merak ediyorum ve sesi hoş.

Tayyar is our mascot

scope, canis major, plesk

Üst Alt