29 Ağustos Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Gelecek beklentilerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış keyfinizi kaçırabilir. İşlerinizi toparlamak için fırsatınız olabilir. Gün içinde mücadele vereceğiniz konulara sakin yaklaşmalısınız.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Kilolarımla mücadele ediyorumdur. Sakin olamam haraketli olmalıyım. 🤣🤣🤣

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Kilolarımla mücadele ediyorumdur. Sakin olamam haraketli olmalıyım. 🤣🤣🤣
Canısı 500 gram gitti bile. Bir uygulama var "Kadınlar İçin Kilo Verme" isimli. 3 ayda yine başka bir uygulamayla 1 kilo vermiştim, bunda 3. günde erimeye başladım. Bu uygulamayı daha önce de denemiştim, o zaman da işe yaramıştı.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Canısı 500 gram gitti bile. Bir uygulama var "Kadınlar İçin Kilo Verme" isimli. 3 ayda yine başka bir uygulamayla 1 kilo vermiştim, bunda 3. günde erimeye başladım. Bu uygulamayı daha önce de denemiştim, o zaman da işe yaramıştı.
bakıyorum hemen enteresanmış
1 kg 700 gr eksildim bende ama tatilden sonrası 5 günde hatta dün tartıldım 4 gün

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
O kadar yüzmeye çok normal.: )))
giderken tartılmadım açıkcası unuttum ve canım ne isterse yedim. tatilde diyet yapmak istemedim keyfini çıkarttım
Dönünce diyete başladım 4 günde 1.700 vermişim heh :D daha düzgün anlattım bu sefer :p

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
@Chen aslan burcu nun gunluk yorumu ile de ilgilenin ovgulu movgulu biseyler yaz bekliyorum
Aslan burcuna nasıl iltifat edilir?

Aslan burçları bunu asla kabul etmese de olumlu pekiştirme onlar için çok önemlidir ve biraz pohpohlanmak hoşlarına gider. Onunlayken kişiliğine, dış görünüşüne ve giyim tarzıyla ilgili seçimlerine iltifat et. Bu küçük ifadeler, yanında değilken bile seni düşünmesini sağlayacaktır.
Bu doğru mu :haha:

Nobody

Teknik Admin
Aslan burcuna nasıl iltifat edilir?

Aslan burçları bunu asla kabul etmese de olumlu pekiştirme onlar için çok önemlidir ve biraz pohpohlanmak hoşlarına gider. Onunlayken kişiliğine, dış görünüşüne ve giyim tarzıyla ilgili seçimlerine iltifat et. Bu küçük ifadeler, yanında değilken bile seni düşünmesini sağlayacaktır.
Bu doğru mu :haha:
Ee simdi inkar etsem de inanmayacaksiniz 😂😂

Üst Alt