26 Eylül Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Fluffy

🐼
Elmas Üye
İşyerinde veya okulda yaptığınız tüm ağır düşünceye bir ara vermeyi hak ediyorsunuz. Bunun yerine, tartışmalardan ve sorunlardan bir adım geri çekilin ve bir süreliğine herkesin kendi sorunuyla ilgilenmesine izin verin. Enerjinizden payınıza düşeni yeteri kadar harcadınız. Bu, eğlenceli bir şeyler yapmaya odaklanmanız gereken bir gün. Şu anda çocuklarla oynamanın özellikle faydalı olduğunu göreceksiniz. Onların yaratıcı enerjisinde sizi canlandıran bir şeyler var. İlişkiler artık olumlu yıldızların altında, bu yüzden bu özel kişiye ulaşmak ve hayatınıza kattıkları şeyleri ne kadar takdir ettiğinizi onlara hatırlatmak için mükemmel bir zaman olabilir. Yalnızsanız ufukta yeni bir aşk olabilir

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Şu anda çocuklarla oynamanın özellikle faydalı olduğunu göreceksiniz.

Akrep burcu mu bu cehenneme gönderecek beni neler diyor

Bunun yerine, tartışmalardan ve sorunlardan bir adım geri çekilin ve bir süreliğine herkesin kendi sorunuyla ilgilenmesine izin verin.
Kocama trip attım bugün onu hatırlattı 🤣🤣🤣

Ne enerjisi bi yürüyüş yaptım sabah rüzgarlı hava toz toprak yuttum ettim eve geldim başım ağrıdan patladı en son kanepede kıvranıyordum nane yağı koklaya koklaya kolonya bulaya bulaya kendime açıldım ne enerjisi
Yıldızlar bozulmuş yenisini alalım

Üst Alt