20 Eylül Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Sevgili Boğa, günün ilk yarısında sosyal ya da özel ilişkilerin açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Sosyal çevrenden yardım ve destek görebilir, partnerinle uyumlu ilişkiler içerisinde olabilirsin. Yalnız bir Boğa isen, yeni karşılaşmalar yaşaman da mümkün. Günün ikinci yarısında ise finansal konular ve sağlık konuları senin için ön plana çıkıyor. Akşam saatlerinde, aile büyüklerinin sağlığıyla ilgili birtakım gündemler ve görüşmeler olabilir. Sevgiyle kal.

Berlin

Bronz Üye
Sevgili falcı bacimiz günün yarisini bitirirken yorumlarını değerlendirelim :D sosyal ilişkilerde çok destekleyici anlara tanık oldum (linclendim.😂) özel ilişki konusunda zaten tatlı denk gelişlere biraktik :))

Berlin

Bronz Üye
Sevgili falcı bacimiz günün yarisini bitirirken yorumlarını değerlendirelim :D sosyal ilişkilerde çok destekleyici anlara tanık oldum (linclendim.😂) özel ilişki konusunda zaten tatlı denk gelişlere biraktik :))
Akşam ki gundemlerde, şu hayatta dünya tatlısı bir teyzem va..r umarım onunla sağlığıyla ilgili negatif bir haber almam .. birazdan kendisi arayıp sana da haber verecem falcı bacimiiz .. öngörülerine sağlık 😀

Üst Alt